Samsung S24 Plus mı Samsung S23 Ultra mı?

Bütçe
60.000 TL'ye kadar
Yani ben olsam S23 Ultra alirdim. Daha iyi kamera daha iyi ekran. Gerci S24+ artık 2K ekrana sahipti. S23 Ultra cok hos duruyor bir de. Kalem vb. gibi ozelliklerden dolayi S23 Ultra tercih ederdim. Ancak dedigim gibi 2400 iyi duruyor. Pil omrunde 5 saat falan ekran suresi aliyorum ancak henuz batarya oturmadi muhtemelen. Ustune zorluyorum.

Yani ben olsam S23 Ultra alirdim. Daha iyi kamera daha iyi ekran. Gerci S24+ artık 2K ekrana sahipti. S23 Ultra cok hos duruyor bir de. Kalem vb. gibi ozelliklerden dolayi S23 Ultra tercih ederdim. Ancak dedigim gibi 2400 iyi duruyor. Pil omrunde 5 saat falan ekran suresi aliyorum ancak henuz batarya oturmadi muhtemelen. Ustune zorluyorum.

Son kararım S23 Ultra gibi duruyor benim de.
S24 için muhtemelen dediğiniz gibi kalibrasyon ayarları ilerleyen güncellemelerle değişecektir. Sizlere de telefonunuzun hayırlı olması dileğiyle :)

Hayırlı olsun. Değişim kampanyası olmasa biraz daha ekleyip ben de S23 Ultra alırdım. Çok hoşuma gitmişti elime alıp incelediğimde. S24'ü S23 fiyatına aldım değişim kampanyası sayesinde.

Kesinlikle S23 Ultra. Snapdragon işlemcili varken Exynos lu samsung alınmaz. Exynos 2400 lü S24 lerin ısınma, kötü pil performansı ve işlemci kamera uyumsuzluğu var.

S24 kullanıyorum Exynos 2400 iyi gibi. Isınma sorunu vb. yaşamadım. Eğer telefonu uzun süre kullanmayacaksanız S23 Ultra öneririm ancak 4-5 yıl kullanırım diyorsanız S24+ öneririm.

Merhaba acaba son durum nedir? Telefonla ilgili bir problem yaşadınız mı? Bende 2-3 gün içinde S24+ veya 23Ultradan birini alacağım. Ama kararsız kaldım.

Merhaba acaba son durum nedir? Telefonla ilgili bir problem yaşadınız mı? Bende 2-3 gün içinde S24+ veya 23Ultradan birini alacağım. Ama kararsız kaldım.
Yasamadim. Pil yetmiyor yogun kullandigim icin ama S24 Plus ve Ultra modelleri boyutundan dolayi pilde daha iyi olur tabii. Telefonu uzun sure kullanmayacaksaniz yani 5-6 yil gibi bir sure S23 Ultra oneririm. Onun disinda fotografla isim yok iyi ceksin uzun gotursun diyorsaniz S24 Plus alin bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı