Samsung S4 için MIUI ROM önerisi

T3tracon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Samsung S4 telefonuma epeydir ROM arıyorum ve MIUI ROM yüklemeyi istiyorum.
Yapıp yapmamam konusunda foruma danışmak istedim.

ben aslında MIUI arayüzünü çok seviyorum o yüzden biraz istedim yani daha önce yapmış olan varsa o bilgi verebilir en önemlisi şarj tabiki

ben aslında MIUI arayüzünü çok seviyorum o yüzden biraz istedim yani daha önce yapmış olan varsa o bilgi verebilir en önemlisi şarj tabiki
Hepsine MIUI ROM desekte gelistiriciler farkli olabiliyor. O yuzden birebir ayni ROM'u denemeden yorum yapmak zor. Bence amac arayuze odaklanmadan batarya omru ve ozellestirmeleri iyi olan bir ROM bulmak olmali. Sonra nasil olsa istenilen launcher ile arayuz degistirmek kolay.

peki sizin önereceğiniz bir rom var mı şarj bakımından olması benim için önemli

CrDroid iyi bir ROM, deniyebilirsiniz.
Batarya omru icin Kernel Aduitor ile minimum CPU frekansini dusurun. Baslangicta acilan programlardan kullanmadiklarinizi devre disi birakin. Sistem kismina pek ellemeyin. TuneUp Master ve
Battery Calibration Pro programlari da bir miktar uzatabiliyor yine. Bunlarla batarya suresini iyilestirmek mumkun.

Şuan orijinal romunu kullanıyorum hız konusunda diğer romlar daha iyi ama en stabil rom kendi romu yardımınız için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı