Samsung S4 Mini açılmama sorunu

victorfrn

Hectopat
1-2 hafta önce Samsung S4 Mini'm birden bire donup kapandı. Sonra bir daha açılmadı. Telefoncuya götürdüm ekran kartı yanmıs dedi birkaç dakika önce şarja taktım şarj almaya başladı. Çıkarttım tekrar kapandı. Eğer ekran kartı yansaydı hiç acılmazdı değil mi? Telefonumu tekrar açmak istiyorum ne yapabilirim?

Ekran kartı mı? İyi sallamış bana kalırsa. Benim YotaPhone 2 model telefonumda bu yaşandı. Çok kullanınca ısınıyor ve kendi kendine donup kapanıyor. Yeniden açılış ekranına yönelip orada kalıyor. Isınmasından dolayı cihazı kapattım ve birkaç gün dinlendirdim. Telefonun arkasını açıp fark ettim. Sonuç şöyle. Telefon açılıyor çalışıyor devam ediyor ve ısınan batarya değil ana kart. Bataryası soğuk işin tuhafı bu. Yazılımını yeniden kurdum. Ve şuan sıkıntısı yok gibi duruyor. Sizde inceleyin derim.

Power + ses açma + home tuşlarına basarak format atmayı dene. Ben bir tane samsung telefonu şu şekilde açmayı başarmıştım. Batarya takılı değilken şarja takıp, power tuşuna basılı tutarak bataryayı taktığımda telefon açılıyordu. Fakat bu telefon eski android olmayan samsung telefondu. Belki senin telefonda da işe yarayabilir.

Son düzenleme:
1-2 hafta önce Samsung S4 Mini'm birden bire donup kapandı. Sonra bir daha açılmadı. Telefoncuya götürdüm ekran kartı yanmıs dedi birkaç dakika önce şarja taktım şarj almaya başladı. Çıkarttım tekrar kapandı. Eğer ekran kartı yansaydı hiç acılmazdı değil mi? Telefonumu tekrar açmak istiyorum ne yapabilirim?
Aynı telefondan var bende. Böyle sorunlar yapabiliyor. Bataryayı çıkart güç dümesine 10sn basılı tut. Sonra 2 dk geçsin bataryayı tak öyle açmaya çalış. Tepki vermiyorsa şarjda 5 dk dursun öyle aç.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı