Samsung S5'ten Lumia'ya Geçmek

Neye dayanarak böyle konuşuyorsun? Uygulama eksiklikleri haricinde stabillikte üstüne yok. Cortana gibi Windows Phone'a özel özellikleri saymıyorum bile.
Yav tutturmuşsunuz stabilitelik diye kullanmasak yiyecez sürdürülüyor yazısı mı stabilitelik yoksa sürekli çoken uygulamalar mı ? Ayrıca Cortanayı cidden kullanıyor musun laf olsun diye özellik sayma.

Söylediğiniz özellikleri sağlayan 750 TL fiyat sınırında Lumia serisinde bir tek Lumia 1320 var. Deklanşör şartını kaldırırsak Lumia 735 ve 640 telefonları Adreno 305 ile geliyor.
Deklanşör şart olmazsa olmazım

Windows Phone işletim sistemine geçiş yapmak istiyorsan Lumia 1520 alabilirsin.
Çok para bana göre ama iyi Adreno 330 var :)

Sebebi Windows Phone'nin resmen dışlanması, markettte az uygulama olması, görüntüsünün kötü olması ve kapalı işletim sistemi. Whatsapp güncellemesi bile 3 hafta sonra geliyor.
Bende güncelleme gibi bir sorun yok :)

Kardeş al, ama tavsiyem uygun fiyata elindekini satabilirsen 1520 al, fiyatı 1500 dolaylarında sıfırının. Ki bu fiyat 0 için çok iyi, temiz ikinci el de olur. Eğer sıkıntı değilse beklemeni ve 899tl ye 640xl almanı veya 699tlye 640 almanı öneririm.
Teşekkürler

Ben geçtim aman pişman oldum. Kişileştirme yok. Stabil ama düşük bütçelerin telefonu bence. 2 ay sonra dayanamadım yine Androide geçtim.

Bu arada S5 şuan için iyi bir cihaz neden Lumia'ya geçesiniz ki? Çok değiştirmek istiyorsanız Note 4 alın. Samsung Note 4'de evrim geçirmiş bence.
Pişman olmak değil mesele yeni yerler keşfetmek belki de hoşuma gider bakalım artık.

Eğer S5'ten Windows phone geçicekseniz windows'un mağazası sizi memnun etmiyecektir uzun ömürde çok sıkılcaksınız.
Bunun farkındayım denemek istiyorum sonuçta Windows farklı bir platform artık bakacağım sonuçta s5'im var geri gelme şansım var.

Ben geçtim aman pişman oldum. Kişileştirme yok. Stabil ama düşük bütçelerin telefonu bence. 2 ay sonra dayanamadım yine Androide geçtim.

Bu arada S5 şuan için iyi bir cihaz neden Lumia'ya geçesiniz ki? Çok değiştirmek istiyorsanız Note 4 alın. Samsung Note 4'de evrim geçirmiş bence.
:) Yok arkadaşım ben Windows Phone için geçmek istiyorum

@Fatih Gri Kutu Bende başta öyle düşündüm hoşumada gitti ilk başlarda yalan yok ama sonra sıkıldım işte.
Sonuçta geri gelebilirim :)

Aman bulaşma Windows Phone'ye. Anroid'de kal.
S5 satmayacağım sadece yeni telefonlar keşfetmez amacım İşletim sistemi olarak.

Geçmek istiyor işte, adama hangi telefonu tavsiye edeceğinizi tartışacağınıza geçmemesi için laf ediyorsunuz hala, bu da gereksiz mesaj yaratıyor. Kardeş değil gibi 1530 iyidir. 6 inçden yana sıkıntın olmasın, kullanımına alışıyor insan(1320 kullanıyorum). Kamera olarak şunu söyleyeyim, noktasına virgülüne kadar aynı(1320):

Arkadaş:Aa senin telefon ne güzel çekmiş.
Ben:Teşekkürler.
Arkadaş:Kamerası kaç megapixel, baya güzel video çekmiş.
Ben:8 megapixel.
Arkadaş: Habiden mi?
Ben:Evet.
Arkadaş:İyiymiş.

Arkadaş Note 3 kullanıyor. ;) Fotoğraflarda orta seviye. Ama selfie çekemeyeck kadar kötü ön kamerası var, yalan yok.(1320)

İyi işte gelişince alınır o zaman şuan için hala düşük bütçelerin telefonu. Şimdi 1500 TL'yi WP versek telefon boş bir cihaz şua için. Ama android'e versek ve markaya has özelliklerini göz önünde bulundurursak WP alınmaz. 700 TL bütçeyi örneğin Android'e yatırmam WP yatırırım çünkü stabil.
Ben 1500 lirayıda Android'e yatırmam. Windows Phone candır.

Ayrıca Clash of Clans vs. oynamıyorsanız mağazanın eksiği bile yok. Tutturmuşsunuz uygulama yok. Android'de var da ne oluyor. Yarısı çöp uygulama ve virüslü.

Ben 1500 lirayıda Android'e yatırmam. Windows Phone candır.

Ayrıca Clash of Clans vs. oynamıyorsanız mağazanın eksiği bile yok. Tutturmuşsunuz uygulama yok. Android'de var da ne oluyor. Yarısı çöp uygulama ve virüslü.
Aynen öyle kardeşim. Millet bildiğine gitsin. Windows Phone 10 ile yerle bir edeceğini umuyorum. MS duy sesimizi. :bıyık:

Yav tutturmuşsunuz stabilitelik diye kullanmasak yiyecez sürdürülüyor yazısı mı stabilitelik yoksa sürekli çoken uygulamalar mı ? Ayrıca Cortanayı cidden kullanıyor musun laf olsun diye özellik sayma.
Sen WP yerine başka bir telefonla mı karıştırıyorsun acaba ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı