Samsung S8 vs HTC U11 vs Sony XZ Premium

BussoQV

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
iPhone 6s Plus kullanıcısıyım. Bu telefonu almadan önce Android manyağı idim. iOS'u çok övdüler ve internette okuduğum yorumlar vs. derken heves ettim aldım. Ama kısıtlamasından ötürü artık telefondan sıkıldım ve çok özlediğim Android macerasına katılmak istiyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi 3 telefon arasında kalmış bulunmaktayım. S8'in sadece ne tasarımı, ekran kasa oranı beni cezbediyor yoksa S7 Edge'den yaşadığım sorunlar ile Samsung'a karşı bir zaafım yok. Sony'in ekran kasa oranı biraz daha iyi olsa bu konuyu şu an açmazdım. Sony'e zaafım çok yüksek anlaşılacağı gibi. HTC'ye gelirsek telefon tasarımı, sesi ve kulaklığı aklımı karıştırmasına yol açıyor. Kısa özetle S8 tasarım. XZ P zaaf ve arayüz. U11 ses. Siz benim yerimde olsanız hangisini tercih ederdiniz? Beni bu kararsızlığın içinden çekip kurtarın lütfen. :lanet::lanet:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu modeller arasından S8 almanı öneririm.

Htc U11 128 Gb - 6gb Ram Dual Sim Cep Telefonu GittiGidiyor'da 307003767

HTC U11 modeli ithalat garantili olarak 128 GB 6 GB RAM kullanan modelini fiyatı uygun bu modele bakabilirsin. XZ Premium modeli de fiyat olarak S8 modelinden ucuz, fiyat farkı nedeniyle HTC U11 ve XZ Premium daha cazip geliyor. Bu üç modelinde performans ve donanımı aynı güçtedir. U11 6 GB RAM modeli alırsan RAM konusunda diğer iki modelden de daha alınabilir bir model olur.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı