Samsung S8+ vs Note 8 vs OnePlus 5T

NeonGun11

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar yakın bir zamanda telefon satın alacağım. 3 telefonunda fiyatı hemen hemen aynı. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Note 8 modeli ayrı bir segmentte bir cihaz diğer hiç bir cihazla karşılaştıramazsınız, kalem kullanılacaksa alınacak cihaz belli ama kullanılmayacaksa S8 alınmalı Plus olmayanından.

@BERWAR Note 8 Aldım fakat buna ince ve güvenlikli bir kılıf ayrıca birde çizilmeye karşı bir kırılmaz cam almak istiyorum tavsiyeniz varmıdır .

@NeonGun11 Spigen kılıflara bak, @Asım Demir kılıf konusunda size öneride bulunabilir, geçenlerde kılıf önerisi ile ilgili elindeki S8 modeli için kılıf önerisinde bulunmuştu diye hatırlıyorum, yanlışım olabilir tam olarak emin değilim. Şimdi senin nasıl kılıf istediğinde önemli, açıkçası ben kendim şeffaf kılıflardan yanayım telefonlarımda hep bunu kullandım, telefonun kalın ve ağır olmasını istemem.

@BERWAR Kılıfı halletim Spigen Liquid Air Armor diye bir kılıf var ince ve baya güvenilir bunu almayı düşünüyorum tek kafamda soru işareti olan ekran koruyucu kaldı ondada 2 şık arasında kaldım Spigen Nano Liquid veya Neo Flex arasında kaldım biri sıvı şekilde uyguluyosun açıkcası çok güvenilir gelmedi fakat hepsiburadada ençok satılan ürün ve şu anda aşırı indirimde diğer yanda Neo Flex jelatin bir cisim sıvı ile uygulanıyor arada kaldım bu işlerden anlayan birisi yardımcı olursa güzel olacak gibi.

O tarz kavisli cihazlarda ekran koruyucu takılamıyor malesef. Likit Spigen'den olumlu yorum göremedim zaten amacı çiziklere karşı koruma sağlama. Benim tavsiyem Diamond Protect olacaktır.

Spigen'in ekran koruyucu hariç ürünleri alınabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı