Samsung S8+ vs Note 8 vs OnePlus 5T

Diamond Protect Spigenin Nano Liquid ile aynı sıvı ile yapılıyor kılcal çizikler oluşuyor diyen var çok öven ve çok söven insan var daha çok somut olan Neo Flex tercih etmeyi düşünüyorum Wrapsol ve Buff giri markaların camlarıda çok kalın oluyor diye duydum zaten amacım ciziklere karşı önlemek kalın bişey takmak istemem

Diamond Protect Spigenin Nano Liquid ile aynı sıvı ile yapılıyor kılcal çizikler oluşuyor diyen var çok öven ve çok söven insan var daha çok somut olan Neo Flex tercih etmeyi düşünüyorum Wrapsol ve Buff giri markaların camlarıda çok kalın oluyor diye duydum zaten amacım ciziklere karşı önlemek kalın bişey takmak istemem
Hayır bileşenleri tamamiyle farklı. Diamond Protect darbeye karşı korumada sağlıyor TÜV onaylı Alman malı bir ürün. 2 teknoloji kanalı bunu test etti ve gayet başarılı bir sonuç sergiledi. Piyasada bulunan en iyi sıvı likit koruyucu bence Diamond Protect'tir. Biraz pazarlamacı gibi konuştum :D

Uygulama kısmında 1.bez kuruyana kadar ekranı silin. Sonra 2.bezide aynı şekilde uygulayın. Çoğu kullanıcı bu noktada hata yapıyor. Islak ekranı mendille silip 2.beze geçiyorlar.

@Alpi350 peki bu diamond protect sıvısı ne kadar sürüyor etkisi ve bu diamond protect biraz pahalı buna benzer olan spigen nano liquid alsam hem indirimde nasıl olur

Son düzenleme:
17 ay sürüyormuş koruması. İnternet sitesinede bakabilirsiniz detaylı bilgi için. Dediğim gibi Spigen sadece çiziklere karşı koruma sağlıyor darbeye karşı değil.

@Alpi350 Diamond Protect e 90 tl vereceğime Spigeninkine 40 tl veririm daha mantıklı en çok satılan ürün demmeki insanlar birşey biliyorda alıyor spigen denicem yinede tavsiyen için sağol

En çok satılan ürün her zaman en iyisi demek değildir. Tüketicinin zihninde marka imajı yarattığı için çok satıyor o ürün.
Yinede karar sizin ben karışamam.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı