Samsung S8+ vs Xioami Mi 8

Dxomark hicbir şekilde güvenli değil. S8 serisinin arka kamera tarafında daha iyi olduğunu göreceksiniz daha karşılaştırma videoları yok. Dxomark sitesinde Mi 6 ve Note 3 modeli de S7 serisinden daha yüksek puan almış durumda. S6 bile Mi 6 ve Note 3 modelinden kamera olarak daha iyi.
Simdi de değişen bir şey yok.

Berwar yanlışınız var toplam kamera paketi olarak diyorum ben mi6 s7 serisini de yer atar
S8 serisi normal tek kamera yetenekli değil
Ama mi8 bunlar la kıyaslanamaz s9 Plus ile kıyaslanır YouTube de kıyaslamalara bakabilirsiniz s8 kullanmış biri olarak kamera kötü değil çok iyi ama burda toplam paket önemli sırf portre modu için bile mi6 alınır mi8 ile s8 kıyaslanamaz

@revolutıon..... Yanlışim falan yok Mi 6 ile S8 modelinin arka kamerası arasında büyük fark var. S6 bile daha iyi istediğin kadar inkar et. Arka kamera tarafında S7 bal gibi de Mi 6 modelinden açık ara daha üstün. S8 tek kamerası da son derece iyi ve Mi 6 ile karşılaştırmaya bile değmez. Portre modu var diye kamerasını daha öne çıkaramazsın. Burada yanlışı olan biri varsa o da sensin. Bilmediğin şeyler hakkında sallamayın. Kamera paketiymiş arka kamera tarafında fotoğraf ve video da açıkça daha iyi zaten. Ön kamera tarafında S7 ile Mi 6 nasıl onu tam hatirlamiyorum. Mi 8 ile S8 bal gibi de kıyaslanır birbirlerinin rakibi olmamaları kiyaslanamayacagi anlamına gelmez.
Portre modu senin için alınır arka kamera değerlendirmesinde bunu bir ana kriter noktası değil.

Berwar ben çok cihaz kullandım şuan bile s8 var yanımda daha Samsung şu abartı renkleri düzeltmedi daha gerçekçi renkleri sunamıyor onu geçtim YouTube de kıyaslama videoları var inceleyebilirsin mi 8 sensörleri kıyasla çift kamera toplam paket olarak mi8 s8 den daha iyi üstün s6 yı da s7 yi de kullandım bu s6 yı hiç koymayın derim çünkü renk konusunda acayip derecede geri ve ön kamera da çok geri yani s6 yı mi5 ile kıyaslayın kıyaslanırsa s6 öne çıkar biliyorum s7 modeli ise kamera gece performansı olarak mi6 dan iyi dir birşey demiyorum ama toplam paket olarak mi 6 önde portre modu vs vs çift kamera mi8 ise kıyaslanacağı cihaz s9 Plus dur çünkü çift kameralı cihaz olduğu için s8 kamera da kötü demiyorum daha eksik yönleri var.

Çift kamera ve portre moduna sahip olması Mi 6 modelinin kamerasını S6 modelinden iyi yapmıyor. Samsung renk doğruluğu konusunda abartılı ona katılıyorum. S6 modelini kamera olarak Mi 6 ile kıyaslamakta sakınca yok birbirlerinin rakibi değiller orası ayri.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı