Samsung S9 Mobil Veriyle İnternete Bağlanmıyor

Ace Vegas

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, Samsung S9 kullanıyorum. Sorun şu:

Evde Wi-Fi'dan bağlanıyorum telefona aynı zamanda mobil veri de aktif durumda. Evden çıktığımda Wi-Fi'ı kapatıyorum mobil veri aktif olmasına rağmen telefon internete girmiyor. Üst kısımda internet çekiyor 4.5G gösteriyor her şey normal ama internete girmiyor. Hattım Turkcell bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hattınızın bağlı olduğu operatörü arayıp durumu bildirin. Siz interneti kullanmayacağınızı bildirmiş olabilirsiniz. Böyle komedimi olur demeyin oluyor, aynısı annemin hattında oldu oradan biliyorum.

Lütfen operatörü arayıp durumu anlatın, dediğim saçma gelebilir ama annemin telefonunda aynı durum vardı. Güya biz kapatmalarını söylemişiz o yüzden kullanamıyormuşuz. Denemekten zarar gelmez.

çözebıldınız mı aynı sorun bende var operetorden 2 adet sımkart degıstırdım sorun cozulmedı 3 kere samsung servıse gıttı ama sorun cozulmedı anakart ve pıl degıstı sorun yıne cozulmedı sarjıda 10 saat anca gıdıyor s9+ telefon

çözebıldınız mı aynı sorun bende var operetorden 2 adet sımkart degıstırdım sorun cozulmedı 3 kere samsung servıse gıttı ama sorun cozulmedı anakart ve pıl degıstı sorun yıne cozulmedı sarjıda 10 saat anca gıdıyor s9+ telefon
Sorun tamamen çözülmedi ama bu sorunu yaşadığım lokasyondan ayrı bir şehirde sorunu kontrol ettim bir sıkıntı yaşamadım. Yani sorunun adını koyamadım hala. Bende turkcell e gittim hattımı değiştirdim yine sorun devam etti. Başka bir hat taktım sorun devam etti. Bende garantiye göndermeyi düşünüyordum ama siz zaten göndermişiniz ama düzelmemiş. Sanırım sorun bulunduğumuz yerdeki baz istasyonu ile alakalı olabilir. Görev için Şırnak' da çalışıyorum orada bu sorunu yaşarken Kayseri ilinde 1 haftadır sorunla karşılaşmadım. Umarım bir fikir oluşur sizde de.

Sorun tamamen çözülmedi ama bu sorunu yaşadığım lokasyondan ayrı bir şehirde sorunu kontrol ettim bir sıkıntı yaşamadım. Yani sorunun adını koyamadım hala. Bende turkcell e gittim hattımı değiştirdim yine sorun devam etti. Başka bir hat taktım sorun devam etti. Bende garantiye göndermeyi düşünüyordum ama siz zaten göndermişiniz ama düzelmemiş. Sanırım sorun bulunduğumuz yerdeki baz istasyonu ile alakalı olabilir. Görev için Şırnak' da çalışıyorum orada bu sorunu yaşarken Kayseri ilinde 1 haftadır sorunla karşılaşmadım. Umarım bir fikir oluşur sizde de.
Yok lokasyonla alakası yok çünkü samsung a30 kullandim hiç bir problem olmadı benim anladigim kadarıyla kronik bazı s9 larda bu problem var çünkü 1 kişi daha fethiyede aynı problemi yaşıyor s9 oda

Yok lokasyonla alakası yok çünkü samsung a30 kullandim hiç bir problem olmadı benim anladigim kadarıyla kronik bazı s9 larda bu problem var çünkü 1 kişi daha fethiyede aynı problemi yaşıyor s9 oda
Bazı s9 larda kronik bir sorun olsaydı anakartınız değiştiğinde sorunun çözülmüş olması lazımdı diye düşünüyorum.. Yani dediğim gibi 1 haftadır sorun yaşamadım. Hat ile telefonun baz alıcısında muhtemel bir sorun gibi duruyor. İşin enteresan kısmı bu konudan muzdarip olan kimse yok denecek kadar. Hiç bir yerde bu sıkıntıyla karşılaşan olmamış gibi konu paylaşmamış.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı