Samsung S9 Mobil Veriyle İnternete Bağlanmıyor

Garantiye veya telefoncuya götürdünüz mü?
Bayağıdır bu başlığı görüyorum buradaki kullanıcılarında bir fikri yok demek ki.
Sirvan07 arkadaş göndermiş garantiye anakart ve bataryasını değiştirmiş servis ama sorun düzelmemiş. Geçen gün note 9 kullanan arkadaşta da aynı sıkıntı olduğunu gördüm. Çocuk telefonu satıp Huawei P30 Pro aldı.

Sirvan07 arkadaş göndermiş garantiye anakart ve bataryasını değiştirmiş servis ama sorun düzelmemiş. Geçen gün note 9 kullanan arkadaşta da aynı sıkıntı olduğunu gördüm. Çocuk telefonu satıp Huawei P30 Pro aldı.
Yani bütün Samsung modellerinde mi bu sıkıntı var?
Belki yazılım güncellemesiyle hallederler.

Aynı sorunu bende yaşıyorum giden internet var gözüküyor fakat gelen yok servise defalarca verdim hiçbir şey olmadı. Ama aynı hatla başka telefonda 4.5 kullanıyordum sıkıntı yaşamadım. Bu telefonda türkcell de sıkıntı yaşıyorum. A7 2016da türkcell kullandım sıkıntı yaşamadım hiçbir zaman ama s9+ da yaşıyorum. Var mı sorunu çözen?

arkadaşlar sorunun çözümü Volte aramalarını kapatmak... ve bu sorunun tamamen çözülmesi için yeni bir yazılım çıkana kadar beklemek... Volte aramalarını kapatmanız çok büyük bir problem değil...

Volte aramalarını kapattığım halde yinede sorun çözülmedi en iyisi operatörü değiştirmek. Çünkü türkcell e geçtigim günden beri bu sorunu yaşıyorum:( daha öncesinde türktelekomla hic böyle bir sorun yaşamadim. S9 plus 1 yıl once aldım turktelecom hatti ile sorunsuz kulandım. Bence türkcell in bir çare bulmasi lazim

Volte aramalarını kapattığım halde yinede sorun çözülmedi en iyisi operatörü değiştirmek. Çünkü türkcell e geçtigim günden beri bu sorunu yaşıyorum:( daha öncesinde türktelekomla hic böyle bir sorun yaşamadim. S9 plus 1 yıl once aldım turktelecom hatti ile sorunsuz kulandım. Bence türkcell in bir çare bulmasi lazim
aynen bende volte aramalarını kapatmama rağmen sorun çözülmedi. garantiye vermeyi gereksiz görüyorum ama bilmiyorum yine de

Arkadaşlar ben internet ayarlarını bu şekilde yaparak sorunu çözdüm sizde bu ayarları kullanarak sorunu çözeceginizi umuyorum belki faydası olur sorun yaşayanlar için

Dosya Ekleri

• Screenshot_20191017-144606_Settings.jpg
    Screenshot_20191017-144606_Settings.jpg
    89,8 KB · Görüntüleme: 169
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı