Samsung S9 Plus nasıl güncellenir?

Yunusbukadar

Centipat
Daha fazla  
Samsung S9 Plus'ım var. Telefon rootlu ve IMEI atılmış. Telefonun yazılım sürümü Android 9 ve One UI sürümü 1.0 bu telefonu Android 10 yapmak istiyorum ama Root'u gitmemesi lazım. Nasıl yapabilirim veya yapabilir miyim?

Hocam root her türlü gidecek yapacak bir şey yok.

Samsung Telefonlara (Stock Rom) Yazılım İndirme Ve Yükleme Rehberi -ÇÖKEN TELEFONU KURTARMA YÖNTEMİ- - YouTube

Samsung S9 Plus'ım var. Telefon rootlu ve IMEI atılmış. Telefonun yazılım sürümü Android 9 ve One UI sürümü 1.0 bu telefonu Android 10 yapmak istiyorum ama Root'u gitmemesi lazım. Nasıl yapabilirim veya yapabilir miyim?
Sonradan tekrar TWRP yükleyip root atabilirsiniz. Ama dikkat edin bazı durumlarda soft brick olabilir.

Hocam root her türlü gidecek yapacak bir şey yok.

Samsung Telefonlara (Stock Rom) Yazılım İndirme Ve Yükleme Rehberi -ÇÖKEN TELEFONU KURTARMA YÖNTEMİ- - YouTube

Sonradan tekrar TWRP yükleyip root atabilirsiniz. Ama dikkat edin bazı durumlarda soft brick olabilir.

TWRP nedir hiç bilmiyorum ve attığınız link galiba stock ROM ile alakalı stock ROM'u indirdikten sonra nasıl kuracağım ve bilgisayar gerekli midir herhangi bir işlem için.

Cihazın zaten Android 10 destekliyor.
Bu ROM’u flashla.

Bu siteden alınan romlar genellikle arızalı veya problemli oluyor.

Geri
Yukarı