Samsung S9 Plus vs Redmi Note 8 Pro

678950

Femtopat
Merhaba arkadaşlar. Şu an aklımda 2 adet cihaz var. Biri Samsung S9 Plus, diğeri Redmi Note 8 Pro.
Sizce hangi telefon daha iyi? Benim gönlüm 2K ekran, daha yüksek PPI, çift hoparlör ve OIS olması nedeniyle S9 Plus'tan yana.

Hocam, bütçenizi göz ardı ederek, Xiaomi'den uzak durmanızı tavsiye ederim. Her anlamda sorun çıkarıyor. Şu durumda S9 tavsiye ederim. Fakat biraz daha bütçeniz bulunuyorsa S20 FE almanız uygun olur. Zannediyorum ki güncel fiyatı 10-11 dolaylarında.

S9 Plus kullanan var mı aranızda, cihaz şu an kasıyor mu? Babam'da S9 var ve biraz kasıyor. Acaba 4 GB RAM olduğu için mi?

Güncel değil, ara ara donmalar normal. Android cihazların kronik sorunu, 3-5 yıl içerisinde tamamen donmaya müsait hale gelmesi. Bütçe varsa biraz güncel cihazlara bakmanızı tavsiye ediyorum.

Bende Note 8 Pro var hiç tavsiye etmiyorum aşırı berbat dokunmatik sıkıntılar falan oluyor ısınınca da biraz kullanınca direkt ısınmaya başlıyor zaten. Zamanında keşke biraz daha koyup iPhone ya da Samsung alsaydım diyorum.

Geri
Yukarı