Samsung S9'dan iPhone XR'a geçilir mi?

SempatikPancar

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 1 yıla yakındır Samsung Galaxy S9 kullanıyorum. İlk zamanlar güzeldi fakat aldıktan 1-2 ay sonra arayüz olsun işletim sistemi olsun aşırı sinir bozucu olmaya başladı. Sürekli takılmalar, en ufak bir donmada yeniden başlama, parmak izi aşırı yavaş okuması, iris sensörünün bir işe yaramaması gibi hatalarla karşılaştım. Kısaca aldıktan 2 ay sonra pişman oldum. Sizce iPhone XR'a geçmeli miyim?

Aynı yıl çıkmış telefonlar. Üstüne çok fazla para vermeyecekseniz değer. Ama alabiliyorsanız kesinlikle 11 alın.

Bütçe ne kadar?

Telefonun üstüne maximum 3000TL ekleyebilirim.
Eğer bütçe varsa biraz daha katılıp iPhone 11 alınabilir fakat katılamazsa XR kullanıcısı olarak tavsiye ederim.

Maalesef baktım bütçe yetmiyor.
Aynı yıl çıkmış telefonlar. Üstüne çok fazla para vermeyecekseniz değer. Ama alabiliyorsanız kesinlikle 11 alın.

Yukarıda dediğim hem bütçe uygun değil hem de internette baktığım incelemelerde, tek farkın XR ın tek kamerası olması. Yanılıyor muyum ben başka bir fark göremedim.

Telefonun üstüne maximum 3000TL ekleyebilirim.

Maalesef baktım bütçe yetmiyor.

Yukarıda dediğim hem bütçe uygun değil hem de internette baktığım incelemelerde, tek farkın XR ın tek kamerası olması. Yanılıyor muyum ben başka bir fark göremedim.
İşlemcisi farklı kameraları farklı. Daha başka farklarda vardır illaki.

S10+'dan iPhone XR'a geçtim. Fazlasıyla memnunum. Bugüne kadar tek bir sorun çıkarmadı, tek bir kere üzmedi. Performansı ve kamera kalitesi gayet tatmin edici. iPhone'ye bir kere alışınca bırakmak zor oluyor. Eğer çok fazla fotoğraf çekmiyorsan 64gb modeli yeterli olabilir sizin kullanımınıza bağlı tamamen. (64gb kullanıyorum ve 11 bin fotoğraf + video var. Telefonda yer kalmadı şu an.)

Sorun varsa eğer elimden geldiğince cevaplayabilirim.

S10+'dan iPhone XR'a geçtim. Fazlasıyla memnunum. Bugüne kadar tek bir sorun çıkarmadı, tek bir kere üzmedi. Performansı ve kamera kalitesi gayet tatmin edici. IPhone'ye bir kere alışınca bırakmak zor oluyor. Eğer çok fazla fotoğraf çekmiyorsan 64 GB modeli yeterli olabilir sizin kullanımınıza bağlı tamamen. (64 GB kullanıyorum ve 11 bin fotoğraf + video var. Telefonda yer kalmadı şu an.)

Sorun varsa eğer elimden geldiğince cevaplayabilirim.

Tüm mesajlar için teşekkür ederim bu son mesajdan sonra aklımda soru işareti kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı