Samsung Shop'tan vergisiz telefon nasıl alınır?

kargo ücreti ve cihazın faturada olması sebebiyle olduğu söylendi, aldığın firmanın müşteri temsilcisiyle görüş talep açsınlar, ben öyle yaptım şu an benimki de aynı sebepten reddedilmişti görücez bakalım düzelecek mi

Başvurum, tekrardan fatura onaylandı IBAN kontrol ediliyor durumuna dönmüş. Şu ödemeleri fazla zaman geçmeden alabilsek iyi olacak.

Faturanızda başvuruya konu teknolojik cihaz dışında da ürün bulunduğundan başvurunuz reddedilmiştir.
Şeklinde bir hata aldınız mı? Veya faturanızda kargo ücreti de yer alıyor mu bir bakıp bana iletmeniz mümkün müdür?

Son düzenleme:
kargo ücreti ve cihazın faturada olması sebebiyle olduğu söylendi, aldığın firmanın müşteri temsilcisiyle görüş talep açsınlar, ben öyle yaptım şu an benimki de aynı sebepten reddedilmişti görücez bakalım düzelecek mi

Faturanızda başvuruya konu teknolojik cihaz dışında da ürün bulunduğundan başvurunuz reddedilmiştir.
Şeklinde bir hata aldınız mı? Veya faturanızda kargo ücreti de yer alıyor mu bir bakıp bana iletmeniz mümkün müdür?
Öyle bir hata almadım. Faturamda sadece telefon var başka bir ücret yer almıyor.

Arkadaslar merhabar bende samsung shoptan m34 aldim ama yanina 3 aylik hediye olan ekran sigortasi ekledim basvurum reddedilirmi?

Benim başvuruya bu sabah gelmiş ama umarım düzelir başvuru reddedildi de yazmıyor sadece fatura bulunamadı yazıyor.
Aynen red de gozukmuyor tarihce buttonu vardi o da kaybolmus ilginctir bekliyim biraz daha olmadi yeni basvuru.

Yaptiklari sirf sorun cikarip ya parayi gec yatirmak yada yatirmamak. Insanlari magdur birakmak verdikleri zaten aldiklari dunyada 1. oldugumuz rekor vergi orani onu da bir ton ugras sonucu alirsak eger. Otomatik bir sistem yapsalar bu kadar zor olmamali zaten 1.5 ay gecti daha yeni fatura parametreler uyusmadi diye sorun cikardilar ki uyusmicak bir sey yok her adimi dogru yaptim bunu bile aninda sisteme giriste soylemesi gereken seyi 1.5 ay sonra veriyor olmasi neyse lafi cok da uzatmiyim.

Aynen red de gozukmuyor tarihce buttonu vardi o da kaybolmus ilginctir bekleyeyim biraz daha olmadi yeni basvuru.

Yaptiklari sirf sorun çıkarıp ya parayi gec yatirmak ya da yatirmamak. Insanlari magdur birakmak verdikleri zaten aldiklari dunyada 1. oldugumuz rekor vergi orani onu da bir ton ugras sonucu alirsak eger. Otomatik bir sistem yapsalar bu kadar zor olmamali zaten 1.5 ay gecti daha yeni fatura parametreler uyusmadi diye sorun cikardilar ki uyusmacak bir şey yok her adimi dogru yaptim bunu bile aninda sisteme giriste soylemesi gereken seyi 1.5 ay sonra veriyor olmasi neyse lafi cok da uzat miyim?

Aynısı bende de oldu tarihçe artık gözükmüyor bende red yedi sandım. Hafta sonuna kadar bekleyeceğim düzelme olmazsa yeni başvuru yapacağım.

Ben de onaylandı, iban kontrol ediliyor yazıyordu şimdi hepsi gitmiş yine ilk baştaki öğrencilik durumunuz onaylandı diğer şartlar kont. ediliyor diyor.

Ben de onaylandı, IBAN kontrol ediliyor yazıyordu şimdi hepsi gitmiş yine ilk baştaki öğrencilik durumunuz onaylandı diğer şartlar kont. Ediliyor diyor.

Bende de öyle oldu 2. başvuruyu açmıştım IBAN kontrol ediliyora kadar geldi sonra yine sıfırlandı.

Aynısı bende de oldu tarihçe artık gözükmüyor bende red yedi sandım. Hafta sonuna kadar bekleyeceğim düzelme olmazsa yeni başvuru yapacağım.
Suan kontroller bende devam ediyor gozukuyor

Bu denli zorlu olan surec nedir bas bayag oyaliylarlar

Bende tam olarak suan bu yazmaktadir var mi bu sekilde olan ?
Once ogrencilik onaylandir sonra bir sure diger kontrolde kaldi sonra fatura gib ile uyusmadi diye cikti simdi de buna gecmis

GIB Kontrolleri devam etmektedir. 1000

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı