Samsung Shop'tan vergisiz telefon nasıl alınır?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240104_182450_GSBBiz.jpg
    Screenshot_20240104_182450_GSBBiz.jpg
    86,8 KB · Görüntüleme: 86
Merhaba, Kasım'da başvuru yapmıştım. 1-2 haftadır fatura bilgileriniz onaylandı IBAN kontrol ediliyor aşamasındaydı. Bugün baktığımda başvurum hala duruyor kasım başvuru tarihli olarak ama tüm süreç gitmiş, yeni başvuru yazıyor. Sizde de böyle bir şey var mı? Sistemsel bir hata olacağını umuyorum.

Merhaba, Kasım'da başvuru yapmıştım. 1-2 haftadır fatura bilgileriniz onaylandı IBAN kontrol ediliyor aşamasındaydı. Bugün baktığımda başvurum hala duruyor kasım başvuru tarihli olarak ama tüm süreç gitmiş, yeni başvuru yazıyor. Sizde de böyle bir şey var mı? Sistemsel bir hata olacağını umuyorum.

Bende de aynı şekil olmuş. Umarım sistemseldir.

Bende dün yeni başvuru açmıştım. biraz önce kontrol ettiğimde ilk başvurumun fatura onayını geçtiğini gördüm.
Geçen ayın 18'inde başvurmuştum, bugün fatura onayı gelmiş. Herhalde sorunu çözdüler, herkese hayırlı olsun.
Dün faturası onaylanan başvurum bugün yeni başvuru olarak gözüküyor.

Geri
Yukarı