Samsung SSD'nin hızı vadedilen hızın altında

Landero

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam Samsung marka M.2 SSD'ye sahibim. SSD'nin Samsung'a göre 7000 okuma 5100 yazma vermesi gerekiyor. CMD'den test ettiğimde 6100 okuma, 2900 yazma gibi bir sonuç aldım. Okuma tamam gibi ama yazma biraz az sizce nedendir? Donanın testine soktuğumda bir sorun olmadığını söylüyor Lenovo Vantage uygulaması.

Orijinal olmayabilir. Samsunga ait Magician programından ürünün doğruluğunu kontrol et. Programda drivedetails de bulunan Serial numberin karşısında resimde vermiş olduğum yazı yazmalı.

Ek olarak anakartınız, ısı, SSD yazılımı, Windows sürümünüz ve takılan portta hızda etkili faktördür.

Ekran görüntüsü 2023-09-07 231715.png

Son düzenleme:
Orijinal olmayabilir. Samsunga ait Magician programından ürünün doğruluğunu kontrol et. Programda drivedetails de bulunan Serial numberin karşısında resimde vermiş olduğum yazı yazmalı.

Ek olarak anakartınız, ısı, SSD yazılımı, Windows sürümünüz ve takılan portta hızda etkili faktördür.

Eki Görüntüle 1936127
Uygulamayı indirdim ssd sağlığında N/A yazıyor ssd samsung olarak gözüküyor seri no vs fln var.

Eki Görüntüle 1936127
Hocam mirage den test yaptım değerler olması gerektiği gibi.

İçime su serptiniz sağolun.

Değerler bunlar hocam.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (31).png
    Ekran Görüntüsü (31).png
    26,4 KB · Görüntüleme: 13
Ne demek önemli değil, hayırlı günlerde kullanmanız dileğiyle.
Mesajınızı çözüldü olarak raporluyorum.

Geri
Yukarı