Samsung T350 Monitördeki Açıklık Sorun Yaratır mı?

jagged13

Kilopat
Daha fazla  
Monitör
Samsung t350
Yeni aldığım Samsung T350 monitörümde üst tarafında gözüken bir açıklık gibi bir şey var ve kenarında da gri gibi bir çizgi var. Sıkıntı olur mu?

IMG_20230308_003525.jpg

IMG_20230308_003525.jpg

Standart olarak var olmaması gereken bir şeyse iade edebilirsin ama sorun yok dersen gözün alışacaktır. Benim şu an ekranımda yukarıdan aşağıya inen ortada kocaman bir kırmızı çizgi var ve bunu yazana kadar varlığından habersizdim. Gözü alışıyor insanın mecburiyetten yada vs.

Eğer sıfır aldıysanız iade edin, garantiye gönderin veya değiştirin ama eğer sorun yok diyorsanız gözünüz bir süre sonra alışacaktır.

Bende T350 kullanıyorum bende de açıklık var. Sol, sağ, üst kısımda eşit aralıkla devam ettiği için sorun olacağını düşünmüyorum. Ekranın çerçevesiz olduğundan dolayı olduğunu düşünüyorum. Eğer açıklık eşit gitmiyorsada iade ya da değişim isteyin.

Bende T350 kullanıyorum bende de açıklık var. Sol, sağ, üst kısımda eşit aralıkla devam ettiği için sorun olacağını düşünmüyorum. Ekranın çerçevesiz olduğundan dolayı olduğunu düşünüyorum. Eğer açıklık eşit gitmiyorsada iade ya da değişim isteyin.
satıcıya yazdım "merhaba ekran ince olduğu için tırnak muhtemelen tam oturmamış görünüyor plastikten hafif bastırın oturur muhtemelen yapamazsanız samsung yetkili servisten değişim işlem yapmanız gerekir servis değişimine karar verirse hemen değiştirebilir" yorumu yaptı

Geri
Yukarı