İnceleme Samsung Tab A7 (SM-T500)

Merhaba canlar. Yaklaşık 1 yıldır kullandığım Samsung Tab A7 sim kartsız model olan tabletimin uzun kullanım incelemesini aktaracağım;

Ekran: 10.4 inç büyüklüğünde 2000x1200 Piksel çözünürlüğünde TFT ekran teknolojisini kullanan tablet gayet başarılı bir ekran deneyimi vermekte.
Özellikle medya kullanımı için hem ideal boyutta hem de ideal çözünürlükte.

İşlemci ve Ram : Qualcomm SM6115 Snapdragon 662 işlemci ve 3 GB ram ile, çoğu oyunda, programda, sosyal medya araçlarında donma, kasma yaşatmadı.
Akıcı bir şekilde kullanım sağlıyor. GPU; Adreno 610 grafik işlemcisi ile desteklenmektedir.

İşletim Sistemi: Android 12 şuanda güncel bir şekilde yüklü, hatta kontrol ettiğimde bugün One UI 4.1 Yükseltmesi gelmişti.

Batarya: 7040 mAh kapasitesinde ve 15W hızlı şarj desteği bulunmaktadır. Bataryası beni yaklaşık 3 gün idare etmekte.

Hoparlör: Aslında benim bu tableti seçmemdeki en büyük etken, oyun oynamaktan ziyade medya kullanımı için almıştım. Cihazda Dolby Atmos Dörtlü Hoparlör bulunuyor ve gerçekten müthiş bir ses kalitesi vermekte.

Ben bu cihazı 1550 TL'ye almıştım, şuan 3500-4000 TL civarında. Cihazı oyun oynayanlar için değil ama özellikle medya kullanıcıları için kesinlikle tavsiye ederim.

T
Elinize sağlık güzel inceleme.
Şu anki parasını kesinlikle hak etmiyor bence.
Teşekkür ederim. Evet malum fiyatlar çok artmış, zaten zincir mağazalarda yok, butik satıcılarda var diye biliyorum. Onlarda bilerek yüksek fiyattan satıyorlar. Eğer zincir mağazalarda olsaydı hakettiği fiyat şuan 2750-3000 TL arasında olabilirdi.

Oyunlarda ekran kaydı alırken kasıyordu bende. İdare eder bir tablet.
Oyun kullanıcıları için çok uygun bir tablet olduğunu düşünmüyorum, siz oyun oynarken bir de ekran kaydı almışsınız.

Güzel incileme, şu an o fiyata değmez bence oyunlarda kasar çünkü oyun oynayan arkadaşlar için söylüyorum ben oynamıyorum.

Merhaba canlar. Yaklaşık 1 yıldır kullandığım Samsung Tab A7 sim kartsız model olan tabletimin uzun kullanım incelemesini aktaracağım;

Ekran: 10.4 inç büyüklüğünde 2000x1200 Piksel çözünürlüğünde TFT ekran teknolojisini kullanan tablet gayet başarılı bir ekran deneyimi vermekte.
Özellikle medya kullanımı için hem ideal boyutta hem de ideal çözünürlükte.

İşlemci ve Ram : Qualcomm SM6115 Snapdragon 662 işlemci ve 3 GB ram ile, çoğu oyunda, programda, sosyal medya araçlarında donma, kasma yaşatmadı.
Akıcı bir şekilde kullanım sağlıyor. GPU; Adreno 610 grafik işlemcisi ile desteklenmektedir.

İşletim Sistemi: Android 12 şuanda güncel bir şekilde yüklü, hatta kontrol ettiğimde bugün One UI 4.1 Yükseltmesi gelmişti.

Batarya: 7040 mAh kapasitesinde ve 15W hızlı şarj desteği bulunmaktadır. Bataryası beni yaklaşık 3 gün idare etmekte.

Hoparlör: Aslında benim bu tableti seçmemdeki en büyük etken, oyun oynamaktan ziyade medya kullanımı için almıştım. Cihazda Dolby Atmos Dörtlü Hoparlör bulunuyor ve gerçekten müthiş bir ses kalitesi vermekte.

Ben bu cihazı 1550 TL'ye almıştım, şuan 3500-4000 TL civarında. Cihazı oyun oynayanlar için değil ama özellikle medya kullanıcıları için kesinlikle tavsiye ederim.

Ben de sizinle benzer fiyata aldım. Canlı derslerde kullandık. Video, internet ve temel oyunlar için güzel ama daha ağır işlere uygun değil. Oyun olarak Minecraft ve Roblox performansı iyi ama arada drop olabiliyor. Bana garip gelen nokta cihaz hızlı şarj desteklemesine rağmen kutudan normal adaptör çıktı.

Ben iş ve film/dizi izlemek için kullanıyorum. Fazlasıyla idare ediyor beni lâkin şu anki güncel kurla asla alınmayacak bir cihaz.

Ben de sizinle benzer fiyata aldım. Canlı derslerde kullandık. Video, internet ve temel oyunlar için güzel ama daha ağır işlere uygun değil. Oyun olarak Minecraft ve Roblox performansı iyi ama arada drop olabiliyor. Bana garip gelen nokta cihaz hızlı şarj desteklemesine rağmen kutudan normal adaptör çıktı.

Bazı cihazlarda öyle oluyor kendiniz alıyorsunuz. İlk aldığınızda yanlış mı geldi diye düşündüyseniz YouTube'dan kutu açılımı videosu izleyip baksaydınız.

Samsung tablet işinde gerçekten çok güzel. Tab a 2019 kullanıcısıyım, aldığın günden beri güzel güzel çalışıyor. Daha önce Piranha, Hometech, Vestel, Casper gibi markaların tabletini kullandım. Aralarında açık ara farkla en iyiysi Samsung oldu.

Elinize sağlık hocam güzel inceleme. Bende 1800 TL'ye çıktığı zamanda almıştım. Şu anki fiyatı tabletin değeri kadar olmasa da çıktığı zamanki fiyatı için gerçekten iyi idi.

Yeni konular

Geri
Yukarı