Samsung Tab S9 FE için süper hızlı şarj destekleyen şarj aleti önerisi

Bütçe
300-400
Orijinal 45W alabilirsiniz. Ya da pps destekli adaptör.
25 sanırım normal şarj olması lazım
Orjinal şarj aletini fiyatı yüzünden almak istemedim.

Attığınız model güzel ama tablet 45W'ye kadar destekliyor. Lenovo'nun 68 wattlık adaptörü alınabilir.

Arkadaşımda olan 25W şarj aleti ile hızlı şarj oluyor ama bendeki tablet. Bu konuda kafam karıştı benim de.

Orjinal şarj aletini fiyatı yüzünden almak istemedim.

Arkadaşımda olan 25W şarj aleti ile hızlı şarj oluyor ama bendeki tablet. Bu konuda kafam karıştı benim de.
25W yi bırakın 15W'de hızlı sarj diye geçiyor samsungda. Samsungun telefonlar 25W, tabletleri 45W destekliyor(son modeller). Şu modeli almanızı öneririm yanında kablo da geliyor https://www.hepsiburada.com/lenovo-...d=y1toi1yu7yd75t8k&url_src=ios-product-detail

Sitesinde Samsung onaylı ya da bizzat Samsung'a ait bir adaptör gerektiği yazılmış. samsung süper hızlı Åarj baÅka marka adaptörle olur mu - å¿åº
Aldığı adaptörde pd olması yeterli diye biliyorum. Attığım linkteki lenovo'yu alırsa 45W kullanamaz mı?

Orijinal şarj aletini fiyatı yüzünden almak istemedim.

Fark etmiyor. Pps destekli 25W adaptörler işinizi görür.

Aldığı adaptörde pd olması yeterli diye biliyorum. Attığım linkteki Lenovo'yu alırsa 45W kullanamaz mı?

Pps desteğinin olması lazım.

Fark etmiyor. Pps destekli 25W adaptörler işinizi görür.

Pps desteğinin olması lazım.
Pps ne hocam ilk defa duyuyorum. Power delivery değil mi o?

Bu arada attığım lenovoyu alıp Samsung S9FE ile 45W kullanabiliyormuşsunuz fotoğraf bıraktım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240526_175910_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20240526_175910_Hepsiburada.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 9
25W'yi bırakın 15W'de hızlı şarj diye geçiyor Samsung'da. Samsung'un telefonlar 25W, tabletleri 45W destekliyor(son modeller). Şu modeli almanızı öneririm yanında kablo da geliyor https://www.hepsiburada.com/lenovo-...d=y1toi1yu7yd75t8k&url_src=ios-product-detail

Aldığı adaptörde pd olması yeterli diye biliyorum. Attığım linkteki Lenovo'yu alırsa 45W kullanamaz mı?

Maalesef pd olması yeterli değil, birkaç farklı model denedim hızlı şarj desteği sağlayan ve pps desteği olan ama hızlı şarj olmadı. Sanırım sitesinde de yazdığı gibi Samsung şarj aleti almam gerekiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı