Samsung tablet sürekli çiziliyor

• Konuyu başlatan uahs1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 230
Hocam tablet kalemiyle hafif bastırdığımda çizik oluşuyor ekranda bu normal mi ve ekranda bugün fark ettim gökküşağı gibi bir şey var.
Hocam bak şimdi. Ekranın kirli, yani elinin yağı ekrana geçtiği zaman kalemle çizdiğinde çizik gibi gözükür. Ve ekran koruyucu naylonsa kirden bağımsız çok kolay çizilir. Seninki naylon gibi duruyor.

Hocam bak şimdi. Ekranın kirli, yani elinin yağı ekrana geçtiği zaman kalemle çizdiğinde çizik gibi gözükür. Ve ekran koruyucu naylonsa kirden bağımsız çok kolay çizilir. Seninki naylon gibi duruyor.
Hocam peki ekran koruyucuyu kaldırsam çizik geçer mi? Ve gökkuşağı gibi bileyde var ekranda o içten çizildiğini mi gösteriyor

Hocam peki ekran koruyucuyu kaldırsam çizik geçer mi? Ve gökkuşağı gibi bileyde var ekranda o içten çizildiğini mi gösteriyor.

Gökkuşağı genelde ekran kirlendiğin de oluyor. Ekran koruyucuyu kaldırsan çizikler gider. Kaldırdığın zaman ekran koruyucusu ortadan katla, eğer kırılıyorsa camdır, kırılmıyorsa naylondur. Yeni bi' cam koruyucu alırsın. Ben 12,4 inç tabletim için önce naylon aldım. Ucum sert olunca çizik doldu, çıkarttım cam aldım. Çok memnunum.

Gökkuşağı genelde ekran kirlendiğin de oluyor. Ekran koruyucuyu kaldırsan çizikler gider. Kaldırdığın zaman ekran koruyucusu ortadan katla, eğer kırılıyorsa camdır, kırılmıyorsa naylondur. Yeni bi' cam koruyucu alırsın. Ben 12,4 inç tabletim için önce naylon aldım. Ucum sert olunca çizik doldu, çıkarttım cam aldım. Çok memnunum.

Teşekkürler bir de neyle sileyim ekranı ıslak mendille siliyorum bir türlü kir geçmiyor.

Geri
Yukarı