Samsung Telefona Format Atamama sorunu

Alfirk

Kilopat
Arkadaşlar lütfen yardım edin uzun süredir kullanılmakta olan Samsung telefona format atıp temizlemem gerekiyor ama olmuyor. Google hesabını kaldırdım ama format atılması için Samsung hesabının da kaldırılması lazımmış. Kaldırmak istiyorum ama sorun şu, parolayı e-postayı unuttuğum için cihazdan kaldıramıyorum.
Sırf şu temalar için kayıt olmuştum sonra hiç gereğinin olmadığını öğrendim.
Şimdi nasıl yapacağım arkadaşlar, format atmamı engelliyor, hesabı cihazdan kaldır diyor ama e-postayı da şifreyi de bilmiyorum.
Bu yüzden cihazı sıfırlayamıyorum.
Lütfen yardım edin arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şarjınız %40’dan fazlaysa bu işlemi yapın. Telefonu kapatın. Ses yükseltme-Ana ekran-Güç tuşlarına aynı anda basarak 15 saniye kadar bekleyin. Cihaz recovery (kurtarma) moduna girecektir. Karşınıza çıkan seçeneklerden ses azaltma ve yükseltme tuşu ile seçenekler arasında gezebilirsiniz. Wipe data/factory reset seçeneğinin üzerine gelin ve açma-kapama tuşu ile seçin. Sorulan soruya onay verin. Cihazınız sıfırlanmış olarak açılacaktır. Açılması 10 dk falan sürebilir. Bu arada tüm kişisel verileriniz silinir yedek almayı unutmayın...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı