Samsung, Yeni Galaxy S10 Serisini Resmen Tanıttı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Samsung, Yeni Galaxy S10 Serisini Resmen Tanıttı
Samsung Electronics, yeni Galaxy S10 telefonuyla Galaxy serisinin 10. yılını kutluyor. Samsung Electronics, Galaxy serisinin yeni amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S10’u tanıttı. Üç modelden oluşan Galaxy S10 serisinde üç model bulunuyor. Yeni seri gelişmiş ekran, kamera ve performans özellikleri getiriyor. Önceliği uzun ömürlü bir batarya olan tüketicilere hitap eden Galaxy S10+, ekran, kamera ve […]

Devamı: Samsung, Yeni Galaxy S10 Serisini Resmen Tanıttı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

S10 modelinin 6 GB RAM ve 3500 MAH batarya, S10 Plus modelinin ise 8 GB RAM ve 4000 MAH batarya ile geleceğini saniyordum, 12 GB RAM ile gelmesine ihtimal vermiyordum Samsung beni şaşırttı. S10 modeli de 8 GB RAM ile geldi.

S10E diye bir model çıkararak 6 GB RAM'li model geldi, 6 GB RAM seçeneği atlaması bana mantıklı gelmiyordu nitekim öyle de oldu çünkü S7, S8, S9 modellerinde 4 GB RAM vardı S10 ile birlikte doğrudan 8 GB RAM kullanacak olmasina ihtimal vermiyordum.

Güzel özelliklerle tanitilan bir cihaz olmuş, Türkiye koşulları için ise çok çok pahali bir seri maalesef. ABD fiyatlari ise S10 Plus 128 GB 900$, S10 800$, S10E 670$ çok uygun fiyatlar. Türkiye şartlarında bu gibi cihazları maddi durumu çok iyi olan insanlar alabilir sadece ülkenin acınası hali maalesef bu.

Şöyle adam gibi 20 GB RAM 1 TB depolama ile getirmiyorlar. Her sene bir tık üssünü getiriyorlar👏

Güzel pazarlama teknikleri. En düşük modeli Galaxy S10e için 5,499 TL fiyata satılıyor.

Neredeyse üst seviye sistem fiyatı.

Iphone X ve üstü cihazların fiyatlarını düşündüğümüzde ben S10 Plus ın en az 9-10 bin civarı bir fiyatı olacağını düşünüyordum. Tabi yine alamayacağız ama bunun için Samsung'un suçlanmasını doğru bulmuyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı