Samsung'un TouchWiz Arayüzünde Sıkıntı Yaşayanlar Var Mı?

Dün Note 4 satın aldım. Samsung bence bu sefer telefon yapmayı başarmış. Touchwiz kasmıyor ve en önemlisi cihazın içini gereksiz yazılımlarla doldurmamış. İsterseniz Galaxy Apps'tan kendiniz indiriyorsunuz. Israrla kullandırmak istediği ChatOn bile yüklü değil. Bence on numara beş yıldız iş.
Hayırlı olsun öncelikle. Ben nedendir bilmem ama bir Sony hayranıyım. Z3 Compact ile Z2 arasında kaldım.

Dün Note 4 satın aldım. Samsung bence bu sefer telefon yapmayı başarmış. Touchwiz kasmıyor ve en önemlisi cihazın içini gereksiz yazılımlarla doldurmamış. İsterseniz Galaxy Apps'tan kendiniz indiriyorsunuz. Israrla kullandırmak istediği ChatOn bile yüklü değil. Bence on numara beş yıldız iş.
Dün aldığınız telefonun kasması anormal olmaz mıydı zaten ?

Eğer Note 4'ün ilk açılışına bakarsan çok hızlı şekilde boot ediyor telefon.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha önce note 2 ve note 3 kullandım. Sadece rehbere ilk girişte yavaş açılıyordu. Özellikle note 3'te hiç kasma görmedim. Note 4'te de rehbere hızlı giriyor. Amiral gemisi modeller kolay kolay kasmaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı