Sanal bilgisayara Mojave kurarken dosya hasarlı hatası alıyorum

ronkay

Centipat
Merhabalar, çoğu arkadaşımız kemal abinin imajları dışında sanal bilgisayarına aşağıdaki linkten macOS kurmuş.

3 gündür uğraşıyorum ve şu hatayı alıyorum:
"This copy of the install macOS Mojave application is damaged."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki ve kendim de uğraştığım şeyler dahil her şeyi denedim. Hiçbir şekilde olmuyor. İmajın hasarlı olduğunu düşünmüyorum tamamen başka bir sorun var bence. Sizlerin yardımlarını bekliyorum. Bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

Sistemim;

• AMD Ryzen 3600X
  • GeForce GTX 1660 Ti Gaming 6 GB
@KemalALKIN Kemal abi müsait olduğunda bakıp fikir yürütebilirsen harika olur abi

Son düzenleme:
Merhabalar, çoğu arkadaşımız kemal abinin imajları dışında sanal bilgisayarına aşağıdaki linkten macOS kurmuş.

3 gündür uğraşıyorum ve şu hatayı alıyorum:
"This copy of the install macOS Mojave application is damaged."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki ve kendim de uğraştığım şeyler dahil her şeyi denedim. Hiçbir şekilde olmuyor. İmajın hasarlı olduğunu düşünmüyorum tamamen başka bir sorun var bence. Sizlerin yardımlarını bekliyorum. Bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

Sistemim;

• AMD Ryzen 3600X
  • GeForce GTX 1660 Ti Gaming 6 GB
@KemalALKIN Kemal abi müsait olduğunda bakıp fikir yürütebilirsen harika olur abi

Aynı sorunu bende yaşıyorum çözüm bulabildiniz mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı