3 ayda vücut ne kadar gelişir?

K.Gablanee41

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
970 gaming msi anakart / msi gtx 1050 2gb oc / corsair vengeance 8gb ddr3 ram
amd fx 6300 işlemci / 500w cooler master psu / 240gb Kingston UV400 / WD Green 240gb sata ssd
Meslek
Bilgisayarcı
Yazın Haziran 1'de üyelik başlatmayı düşünüyorum 3 aylık, günlük ne kadar fitness yapılır bilmiyorum. Tahminim 2-3 vardır gibi. Kilom 76, boyum 1.81, yaş 15, kol ve bileğim ince ama asıl amacım karın kası ve kol kası.

Hocam kendi tecrübelerime dayanarak 3 ayda eğer sıkı çalışırsan gözle görülür bir değişim yaşarsın ama 3 ayda çok bir şey bekleme sosyal medyada gördüğümüz o kaslı abiler bu işe yıllarını vermiş insanlar tabii aynı zamanda stereoid kullanıyolar ama eğer bunu devam ettirebilirsen güzel bir vücuda sahip olabilrsin ve de fitnessda tek bir bölgeye odaklanırsan diğer bölgelerin zayıf kalır ö yüzden her bölgeye eşit olarak çalışmalısın ve bu zaman içinde beslenmene de dikkat etmelisin zaten başlayacağın yer iyi bir yerse hocalar sana bunları anlatır.

Hocam kendi tecrübelerime dayanarak 3 ayda eğer sıkı çalışırsan gözle görülür bir değişim yaşarsın ama 3 ayda çok bir şey bekleme sosyal medyada gördüğümüz o kaslı abiler bu işe yıllarını vermiş insanlar tabii aynı zamanda stereoid kullanıyolar ama eğer bunu devam ettirebilirsen güzel bir vücuda sahip olabilrsin ve de fitnessda tek bir bölgeye odaklanırsan diğer bölgelerin zayıf kalır ö yüzden her bölgeye eşit olarak çalışmalısın ve bu zaman içinde beslenmene de dikkat etmelisin zaten başlayacağın yer iyi bir yerse hocalar sana bunları anlatır.

3 ayda iyi bir gelişim olsun isterim ama o dediğiniz streoid konusunda haklısınız, o instadaki abiler ayrı bi' seviye benim amacım öyle çıplak değilde normal tişörtle kol kasımı paylaşmak isterdim açıkçası, beslenme konusuna gelirsek zaten futbol akademisinde oynadığım için beslenme şeklime dikkat ediyorum öyle çikolata, cips vs. vs. şeyler tüketmiyorum, zaten tanıdığımız kişinin yeri babamın arkadaşı olduğu için daha iyi yardımcı olurlar belki.

3 ayda iyi bir gelişim olsun isterim ama o dediğiniz streoid konusunda haklısınız, o Instagram'daki abiler ayrı bi' seviye benim amacım öyle çıplak değil de normal tişörtle kol kasım'ı paylaşmak isterdim açıkçası, beslenme konusuna gelirsek zaten futbol akade misinde oynadığım için beslenme şeklime dikkat ediyorum öyle çikolata, cips vs. vs. Şeyler tüketmiyorum, zaten tanıdığımız kişinin yeri babamın arkadaşı olduğu için daha iyi yardımcı olurlar belki.

Anlıyorum dostum ama kol kasını paylaşmak için 3 ay çok erken bir süre ama düzenli olarak çalışırsan başarabilirsin.

Anlıyorum dostum ama kol kasını paylaşmak için 3 ay çok erken bir süre ama düzenli olarak çalışırsan başarabilirsin.

Üyeliği devam ettiririm o zaman daha çok yaparım günde 3 saat yeterli mi ya da sabah 11 de giderim öğlen 1 gibi dönerim 2 de antrenman var oradan dönünce saat 5 gibi de bir daha gidip 8 gibi dönebilirim yani günde 6 saat gibi de olabilir.

Üyeliği devam ettiririm o zaman daha çok yaparım günde 3 saat yeterli mi ya da sabah 11 de giderim öğlen 1 gibi dönerim 2 de antrenman var oradan dönünce saat 5 gibi de bir daha gidip 8 gibi dönebilirim yani günde 6 saat gibi de olabilir.

Günde 3 saat antrenman ne hocam çok abartı. En baba 1 buçuk saatte zaten bütün programı halledip çıkarsın üstüne de istersen 20 dk kardiyo yaparsın sana kalmış.

Günde 3 saat antrenman ne hocam çok abartı. En baba 1 buçuk saatte zaten bütün programı halledip çıkarsın üstüne de istersen 20 dk kardiyo yaparsın sana kalmış.

Öyle yaparım hocam o zaman, ne kadar yapıldığını bilmediğim için ilk defa başlıyorum bu işe.

Yeni konular

Geri
Yukarı