Sanal makine ile native yakın değer almak

Teşekkür ettim. Bir video buldum;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnceleyim hemen.
Denedikten sonra sonucu söylerseniz çok güzel olur; bu işlemi duymuştum fakat taktir edersiniz ki herhangi bir ekran kartına sahip değilim, bu yüzden bu konuda araştırma yapmakla uğraşmadım hiçbir zaman. Bilgisayar alabildiğim zaman deneyeceğim fakat önden bir başkasının deneyimlerini görmek güzel olurdu.

Denedikten sonra sonucu söylerseniz çok güzel olur; bu işlemi duymuştum fakat taktir edersiniz ki herhangi bir ekran kartına sahip değilim, bu yüzden bu konuda araştırma yapmakla uğraşmadım hiçbir zaman. Bilgisayar alabildiğim zaman deneyeceğim fakat önden bir başkasının deneyimlerini görmek güzel olurdu.

Biraz yapmaya üşendim. Çünkü değmeyeceğini düşünüyorum.

Laptop ile güzel sonuç almazsınız, fakat masaüstü bilgisayara sahipseniz sorun olacağını sanmam. Zamanında laptopuma GPU passthrough yaptım ve iyi bir sonuç alamadım, sorunuz varsa cevap vermeye çalışırım.

Sanal bilgisayarı kapattıktan sonra monitöre linux işletim sistemi geri gelmiyor. Siyah ekranda kalıyor. Ayrıca tek gpu ile passthrough yapmanın mantığı yok dual boot kullanmak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı