Çözüldü Sanal makinede sürücü yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nieagerams

Hectopat
Daha fazla  
HD 4550 ekran kartım var ve bunun Windows 7 32 bit sürücüsünü yüklerken sıkıntı yaşıyorum. Hata tespit edildi diyor. "View logs" çıkıyor ama tıkladığımda herhangi bir doküman ortaya çıkmıyor.

Çözüm
Evet. Bazı yerlerde otomatik kuruluyor denmiş ama sanırım olmadı çünkü oynamak istediğim oyun açılmıyor. Bu sorun sürücü yukleyince çözülüyor kendi işletim sistemimde.
Sanal makine çalışıyorken üstteki çubuktan Devices/Aygıtlar'a tıklayın. Ve Insert Guest Additions CD Image'a tıklayın. Sanal makineye bir sürücü bağlanmış olacak. Dosya Gezgini'nden bağlanmış olan diskin içine girin ve .exe olan kurulum dosyasını açın ve kurulumu tamamlayın. Bu kadar.
Anladım, dediğinizi yaptım ve sürücu muhtemelen başarıyla yüklendi ama halen oyun açılmıyor. Neden olabilir?
Sebebini bilmiyorum. Belki sanal bellek yaparak sorun düzelebilir. Bilgisayarım'a sağ tıkla ve özelliklere gir. Ardından soldaki Gelişmiş Sistem Ayarları'na bas. Gelişmiş sekmesindeki Performans ayarı altındaki Ayarlar butonuna bas. Performans Ayarları sekmesi açılacak. O pencereden Gelişmiş sekmesine gir ve Sanal Bellek Ayarı'nı değiştir. RAM miktarının iki katı değerini girmen gerek.

Sebebini bilmiyorum. Belki sanal bellek yaparak sorun düzelebilir. Bilgisayarım'a sağ tıkla ve özelliklere gir. Ardından soldaki Gelişmiş Sistem Ayarları'na bas. Gelişmiş sekmesindeki Performans ayarı altındaki Ayarlar butonuna bas. Performans Ayarları sekmesi açılacak. O pencereden Gelişmiş sekmesine gir ve Sanal Bellek Ayarı'nı değiştir. RAM miktarının iki katı değerini girmen gerek.
O halde en iyisi yeni konu açayım ben, teşekkürler.

Geri
Yukarı