Sanal sunucu üzerinden mining yapmak

Merhaba. Sanal sunucu üzerinden mining yapmak mümkün mü?

Sanal sunucu üzerinde 3090 video kartları mevcut oluyor mu arkadaşlar?

Ben NVIDIA GeForce NOW (Premium Üyelik) üzerinden ETH mining yapmayı denedim bak o RTX Quadro titanlı mitanlı 30-40 hatta 50-60 bin TL'lik kartlar maksimum 30MH/s alıyordu. Onlarda aynı böyle kısıtlanmış olabilir. Değmez yakaladıkları zaman işin biter.

Son düzenleme:
RTX Quadro titanlı mitanlı 30-40 hatta 50-60 bin TL'lik kartlar maksimum 30MH/s alıyordu.
Kusura bakmayın ama bu biraz cahil yorumu oldu. Birazdan fazla cahil yorumu oldu.

Öncelikle kartın fiyatına göre madencilik geliri belirlenmez. İkincisi o kartlar tek başına size atanmıyor. Titan mitan quadro muadro diye adlandırdığınız kartlar aynı anda sizinle birlikte 5-6 kullanıcıya veriliyor. Eğer kullanıcı başına tek kart, tek sistem ayırıyor olsalar, sunucu mu yeter ona? Bir CPU, bir GPU ile 5-6 kullanıcı oyun oynuyor. Siz mining yaparken sizinle aynı anda oyun oynayan insanlar var o kartta. Bu açıdan bakın olaya :). Ona rağmen 30 aldığına şaşırmanız lazım.

Ben NVIDIA GeForce NOW (Premium Üyelik) üzerinden ETH mining yapmayı denedim bak o RTX Quadro titanlı mitanlı 30-40 hatta 50-60 bin TL'lik kartlar maksimum 30MH/s alıyordu. Onlarda aynı böyle kısıtlanmış olabilir. Değmez yakaladıkları zaman işin biter.
RTX Quadro titanlı mitanlı kart 👍🏿.

RTX Quadro titanlı mitanlı kart 👍🏿.

Tabii ki de :D İsmini unuttuğum için öyle yazdım.

Kusura bakmayın ama bu biraz cahil yorumu oldu. Birazdan fazla cahil yorumu oldu.

Öncelikle kartın fiyatına göre madencilik geliri belirlenmez. İkincisi o kartlar tek başına size atanmıyor. Titan mitan Quadro muadro diye adlandırdığınız kartlar aynı anda sizinle birlikte 5-6 kullanıcıya veriliyor. Eğer kullanıcı başına tek kart, tek sistem ayırıyor olsalar, sunucu mu yeter ona? Bir CPU, bir GPU ile 5-6 kullanıcı oyun oynuyor. Siz mining yaparken sizinle aynı anda oyun oynayan insanlar var o kartta. Bu açıdan bakın olaya :). Ona rağmen 30 aldığına şaşırmanız lazım.

Hepsi öyle alacaktır zaten. Bunu biliyorum VDS'lerde de aynı şey.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı