Sanaldan konuşulan kızla buluştuktan sonra sanaldan mesaja cevap vermemesi

Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi yaklaşık 10 gündür daha önce hiç konuşmadığım, bizim okuldaki bir kızla yazışmaya başladım, kız ile sanaldan, okulda buluşmak için anlaştık, bugün onu gördüm ve yanına gittim, sadece merhaba deyip Instagram'dan yazan kişi bendim dedim ve oradan ayrıldım, kız bir anda güler gibi oldu yanında arkadaşı da vardı, biraz öyle bir tip. Eve gelince sonunda beni gördün, yazdım kız gördü ama cevap yazmadı yine birkaç bir şey yazdım yine cevap yazmadı. Kız ile bundan sonra sanaldan mı gerçek hayatta mı konuşmaya devam etmeliyim? Ve sizce neden cevap yazmıyor?
Merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi yaklaşık 10 gündür daha önce hiç konuşmadığım, bizim okuldaki bir kızla yazışmaya başladım, kız ile sanaldan, okulda buluşmak için anlaştık, bugün onu gördüm ve yanına gittim, sadece merhaba deyip Instagram'dan yazan kişi bendim dedim ve oradan ayrıldım, kız bir anda güler gibi oldu yanında arkadaşı da vardı, biraz öyle bir tip. Eve gelince sonunda beni gördün, yazdım kız gördü ama cevap yazmadı yine birkaç bir şey yazdım yine cevap yazmadı. Kız ile bundan sonra sanaldan mı gerçek hayatta mı konuşmaya devam etmeliyim? Ve sizce neden cevap yazmıyor?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE bakarsanız sevinirim hocam.

Son düzenleme:
Senden hoşlanmamıştır 1-2 mesaj atmışsın görmezden gelip hakaret etmiş kendine saygın varsa başka bir kız bul. Okulda da kızı görmezden gel. Peşinden koşup neden benimle konuşmuyorsun gibi tartışmalara da hiç girme.

Ayrıca okulda kızla nasıl konuştunuz beden diliniz nasıldı ses tonunuz nasıldı bunlar da önemli. Kıza merhaba instagramdan yazan bendim diyorsun ama kız instagramdan en az 5 erkekle daha konuşuyordur. Merhaba diyip kaçman da açıkcası komik kızların gülmesi normal, onu kraliçe gibi görmeseydin utanmadan muhabbet edebilirdin.

Son düzenleme:
bugün onu gördüm ve yanına gittim, sadece merhaba deyip Instagram'dan yazan kişi bendim dedim ve oradan ayrıldım
Nasıl bir üslupla söylendi ?
Neden böyle devamının gelmeyeceği bir cümle kuruldu ?
Gerçi durduk yere de nasıl konuşacaksın ki ?
İnstagramdan yazabilirdin "Aynı okulda okuyoruz istersen 2. tenefüste bahçede konuşalım" benzeri bir yanıt yazıp şansını deneseydin belki daha iyi olabilirdi. Hiç bilemiyorum. İnsan ilişkileri. Her şey göreceli.

Nasıl bir üslupla söylendi?
Neden böyle devamının gelmeyeceği bir cümle kuruldu?
Gerçi durduk yere de nasıl konuşacaksın ki?
Instagram'dan yazabilirdin "aynı okulda okuyoruz istersen 2. tenefüste bahçede konuşalım" benzeri bir yanıt yazıp şansını deneseydin belki daha iyi olabilirdi. Hiç bilemiyorum. İnsan ilişkileri. Her şey göreceli.

Teneffüste yanına gidip merhaba deyip söyledim hocam, yanında hep arkadaşı oluyor o yüzden cümleyi devam ettiremedim. Yarın yanına gidip uzun uzun konuşmayı düşünüyorum, sizce cümleye nasıl başlamalıyım ve ne hakkında konuşmalıyım?
İki yerden de konuşmayın.

Teneffüslerde kantinde karşılaştığımızda bana bakıyor hocam, bazen ve yanımdan geçerken umursamaz gibi değil de yüzü gülerek geçiyor. Tekrar sanal üzerinden yazdığımda cevap vermemeye başladı, bir muhabbetim olsa sadece yüz yüze görüşürüm ama muhabbetim yok işte yarın yanına gitmeyi düşünüyorum, sizce nasıl davranmalıyım? Yanında arkadaşı da oluyor, maalesef.

Ayrıca okulda kızla nasıl konuştunuz beden diliniz nasıldı ses tonunuz nasıldı bunlar da önemli. Kıza merhaba Instagram'dan yazan bendim diyorsun ama kız Instagram'dan en az 5 erkekle daha konuşuyordur. Merhaba deyip kaçman da açıkçası komik kızların gülmesi normal, onu kraliçe gibi görmeseydin utanmadan muhabbet edebilirdin.

Görüşünüz için teşekkürler hocam, yanında arkadaşı da oluyor hep o yüzden ciddi bir şekilde konuşamadım maalesef, söylerken önce merhaba deyip, yüzüne bakarak konuştum sonrada oradan ayrıldım, kantin gibi yerlerde beni gördüğünde gülümseyerek geçiyor yanımdan, yarın yanına gitmeyi düşünüyorum, nasıl davranmalıyım?
@Yaşayanölüü68 kız sizi muhtemelen yedeğine eklemiş. Koşma be peşinden kardeşim, neden kendini yedek konumuna düşüreceksin?

Sevgilisi yok hocam, konuştuğu kimsede yok. Arkadaşlarının çoğunu tanıyorum.

Akışına bırak. Kasma onun dikkatini çekmek istiyorsan bulunduğu bölgelerde bulun sonrasını düşünme. Olmuyorsa olmaz olursaaa olur. Sal gitsin. İnsan ilişkileri bunlar hiç bir kesinliği yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı