Sanaldan konuşulan kızla ilk buluşmada nelere dikkat edilmeli?

Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba. Yukarıda da söylediğim gibi, aynı okulda olduğumuz bir kız ile sanaldan konuşuyoruz. Yanına gitmek istiyorum ama ne yapmam, ne konuşmam gerektiğini bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım, yanında nasıl davranmalıyım? Kız onu sevdiğimi biliyor.
Merhaba yukarıdada söylediğim gibi, aynı okulda olduğumuz bir kız ile sanaldan konuşuyoruz, yanına gitmek istiyorum ama ne yapmam ne konuşmam gerektiğini bilmiyorum, sizce ne yapmalıyım yanında nasıl davranmalıyım? Kız onu sevdiğimi biliyor.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE bakarsanız sevinirim, hocam.

Son düzenleme:
O da insan sen de, git konuş.
Merhaba de.
Selam ver.
Hobilerini sor.
Havdan sudan konuş.
Ya ben senin yazdıklarına tilt oluyorum, ya gerçekten olması gerekenleri söylüyorsun ya da kişinin "Hoşlandığı kişi" ile beraber olduğunda ki psikolojisini düşünmeden, arkadaşı ile normalde konuşabilecek konularını o an ki ilerleme sürecinden ötürü o kızla bu bahsettiğin konularda konuşamama gibi bir ihtimal aklına hiç gelmiyor.

Havadan sudan konuş demek, ne kadar kolay ?

Selam vermek, merhaba demek bu kişi için sence ne kadar kolay ?

Beyninde bu durumu nasıl normalleştirmesi (gerçekten normal bir durum fakat o an bir karşı cinsi etkilemen kendinden hoşlanmasını sağlamanı gerektiren stres işin içine giriyor.) gerekiyor bunun bilgisi verilmeli.

@Aerosteon gülüyorum cidden, karsı cins tanri değil merak etmeyin.
Gayet kolay, gidiceksin merhaba diyeceksin. Bu stresi atmanın tek yolu bu.
Gerçekten olması gereken bu, @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocamın dedigi gibi tavirlarina dikkat etmeli. Ve yanina gidip merhaba falan demeli.

"Senle sanalda konusuyoruz, merhaba." falan yani.
Tanrı değil o da insan.

Beyninde bu durumu ona selam vererek, normal biri gibi konusarak normallestirebilir. Yoksa senin dediğin gibi devam ederse karsi cins tanrilastirilir.
O da insan, o da...

@Aerosteon karşısındaki de insan. Konuşmadan nasıl bilecek?
Bu farkındalığın oluşması için önceden bir tecrübe gerekiyor. Benim gördüğüm kadarıyla bu konuda tecrübesi olmadığından böyle (sizi kast etmiyorum) verilen tavsiyelerden nasıl bir farkındalık oluşması gerekiyor ki dediğiniz gibi basitleştirip harekete geçeceğini bilebilsin ?

Geri
Yukarı