Sanaldan konuşulan kız genelde troll çıkar mı?

Bir de uzaktan ilişki açısından soruyorsanız da uzaktan ilişki de yürümez. Bunu başta belirtmek isterim ve tabii ki de trol çıkma ihtimali var. Şahsen sanaldan tanıştığım kıza çok güvenmem ve her zaman için de temkinli davranırım. Size de tavsiye ederim, ne olacağı belli olmaz.

Bir de uzaktan ilişki açısından soruyorsanız da uzaktan ilişki de yürümez. Bunu başta belirtmek isterim ve tabii ki de trol çıkma ihtimali var. Şahsen sanaldan tanıştığım kıza çok güvenmem ve her zaman için de temkinli davranırım. Size de tavsiye ederim, ne olacağı belli olmaz.

Hocam uzaktan ilişki yürür bence. Mesafeler elbet bitecekse ve güven, sadakat, sevgi varsa zor olsa da isteyen yürütür.

Hocam uzaktan ilişki yürür bence. Mesafeler elbet bitecekse ve güven, sadakat, sevgi varsa zor olsa da isteyen yürütür.

Bunu bende diyordum bir ara. Kız sirf benimle eskisi gibi konusamadigi icin ana hesabından engelledi. İlk 1-2 ay guzel hos ama sonra er ya da gec bitiyor o yuzden zor ama dogru insana denk gelirseniz neden olmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Mysmeh uzaktan ilişki hiçbir şekilde yürümez. Şu açıdan düşünmenizi tavsiye ederim: Yüz yüze konuşabileceğiniz bir sevgilinizin mi yoksa sadece uzaktan konuşacağınız bir sevgilinizin mi olmasını istersiniz? Şahsen yüz yüze konuşabileceğim sevgilimin olmasını isterim ki çoğu kişi yüz yüze ilişkiyi bile adamakıllı yürütemiyorken uzaktan ilişkinin yürümesi pek mümkün değil ve uzaktan ilişkilere hiç güvenmeyin. Ne yapacakları belli olmaz. Kendinize uzaktan ilişkiyi hak görmeyin, hiç kimse kendisine uzaktan ilişkiyi hak görmesin. Doğru insan illaki sizi bulacaktır. Anlık, düşünmeden hareket etmeyin.

Hocam zaten tecrube etmis biri olarak söylüyorum. Temas öpme vs. sevgi gösterme biçimi fakat ruh olarak yakın fiziksel olarak uzak olmak fiziksel yakinlik ruhsal uzakliktan iyi olur. Tabii ki herkes yakinda olsun ister fakat mesafeler bahane olur genelde yarin bir gün yakin mesafedeki iliskinizde birinizin isi oldu veya askere gittiniz hemen ayrilacak misiniz veya esiniz sizi askerdeyken beklemeyecek hepsi ayni şey. Mesafeli de yürür partner secimi önemlidir. Uzak mesafe iliskilerim de oldu aldatildigim da oldu yurutemeyip pes eden de oldu fakat yurumez diye bir genellemeye gerek yok is kiside bitiyor. İnsanlar ne engeller aşıyor ne mesafeler bitiyor olay sadece ruh esiniz olmasi ve bu cabalara degecek guvenebileceginiz sadakatinden askindan emin olacaginiz biri olmasi yoksa kolay yolu herkes tercih edebilir. Bu demek degilki illa uzak olsun tabii ki yakin olup ruh esiniz de olabilir fakat mesafe asla olmaz gibi bir genelleme yok yapan her türlü yapar.

Zaten benim de tercihim yakın mesafe hocam. Uzak mesafe iliskilerimden cokca ders çıkarmış biri olarak isteyen bir sekilde yurutur diye düşünüyorum ama önermiyorum.

Geri
Yukarı