Sanaldan konuşulan kızla buluştuktan sonra sanaldan mesaja cevap vermemesi

İnşallah kardeşim, kat kat daha iyileri çıksın karşına ben sadece acı çekmeni istemem. Yaşın kaç bilemiyorum ama karşında hem tecrübeli hem bir büyüğün duruyor. Bu konulardan çok müzdarip oldum, öyle hikayeler de dinledim ki birazını sen dinlesen gerçekten şaşarsın. Demek istediğim, çok bağlanmadan konuşmana devam et. Baktın yamuk yapıyorsa da seri nextlersin.

İnşallah kardeşim, kat kat daha iyileri çıksın karşına ben sadece acı çekmeni istemem. Yaşın kaç bilemiyorum ama karşında hem tecrübeli hem bir büyüğün duruyor. Bu konulardan çok müzdarip oldum, öyle hikayeler de dinledim ki birazını sen dinlesen gerçekten şaşarsın. Demek istediğim, çok bağlanmadan konuşmana devam et. Baktın yamuk yapıyorsa da seri nextlersin.

Mesajınız için çok teşekkür ederim hocam, 14 yaşındayım ama o kimlik de yazanı, yaşadıklarıma göre kat kat büyüğüm 14'ten. Sizle de karşılaşıyorum, çoğu konuda hocam.

Yaş sadece göstermeliktir, bir insanı büyülten ya da küçülten yaşadığı tecrübelerdir. Çok insan gördüm ben, 30 yaşına gelmiş ama hayat tecrübesi yok. 10 yaşındaki çocuktan farkı yok, kendine sürekli bir şeyler katmaya çalış. Hayat çok acımasız.

Geri
Yukarı