Sanayide çalışılır mı?

Revmenü

Zeptopat
Daha fazla  
17 yaşındayım staja gidiyorum ve sanayinin en temiz dükkanındayım benden 2 yaş büyük çok iyi bir ustam var işini de çok iyi bilen ancak bir ustam daha var 30'lu yaşlarda ve bir şeyi yapamadığım zaman aşağılıyor kafanı kırarım vs diyor gerçekten onun yüzünden işe gitmeye çekinir oldum aileme katkı yapmak güzel geliyor ama gerçekten katlanamıyorum dayak faslına geçmedim vs diyor gerçekten her işte böyle şeyler var mı gerekirse çok çalışıp az para alayım ama bu şekil baskı olmasın tabii ki benim üstüm olacak tabii ki ezileyeceğim ama bu şekilde olması normal mi?

Sanayide uzun süre çalışılmaz staj için dişini sık veya başka yer bulabilirsin kafanı çalıştır ve ticaret yap.

17 yaşındayım staja gidiyorum ve sanayinin en temiz dükkanındayım benden 2 yaş büyük çok iyi bir ustam var işini de çok iyi bilen ancak bir ustam daha var 30'lu yaşlarda ve bir şeyi yapamadığım zaman aşağılıyor kafanı kırarım vs diyor gerçekten onun yüzünden işe gitmeye çekinir oldum aileme katkı yapmak güzel geliyor ama gerçekten katlanamıyorum dayak faslına geçmedim vs diyor gerçekten her işte böyle şeyler var mı gerekirse çok çalışıp az para alayım ama bu şekil baskı olmasın tabii ki benim üstüm olacak tabii ki ezileyeceğim ama bu şekilde olması normal mi?

Dostum gıt garsonluk yap daha iyi staj olarak yapacaksan kuafor vesaıre daha iyi oyle ınsanların agız kokusunu çekmekten iyidir.

Sanayide uzun süre çalışılmaz staj için dişini sık veya başka yer bulabilirsin kafanı çalıştır ve ticaret yap.

Ailemde benim bu tür şeyler yaşamama sinir oluyor ama benim dalımda staj yeri bulmak zor olduğu için katlanıyorum ailem üniversite ister oku ister okuma biz iki kararınında arkadında oluruz diyor ama bu şekil muamele görücek olursam üni okurum

Dostum gıt garsonluk yap daha iyi staj olarak yapacaksan kuafor vesaıre daha iyi oyle ınsanların agız kokusunu çekmekten iyidir bende 17 yaşındayım çalıştıgım yerde dedıler senın çalışma stılın falan bayağı yavas dedıler senı başka yere aldıralım dedıler tek kısı degıl 4 5 kısı dedı zoruma gıttı sabah ıstıfayı verdım oyle ınsanlara tavız verme cık oradan baska yere gır tavsiyem.

Hocam okuma imkanınız varsa okuyun böyle insanlara katlanmayın halinizi bende anlarım sanayiye gittim garsonluk yaptım her şeyi 4/4'lük yapsamda ustamdan azar hatta dayakta yediğim oldu dedim bu zırtolarla ben yapamam ilk iş istifayı verdim dershaneye yazıldım şu an tıp okuyorum oradaki eski ustam bana hocam hocam diyor adamdan kaç yaş küçüğüm tahsil yapana kimse bir şey demiyor.

Ailemde benim bu tür şeyler yaşamama sinir oluyor ama benim dalımda staj yeri bulmak zor olduğu için katlanıyorum ailem üniversite ister oku ister okuma biz iki kararınında arkadında oluruz diyor ama bu şekil muamele görecek olursam üniversite okurum.

Sanayide 1 gün dayanamadım sen düşün orası senin benim gibiler için değil inan mülahim efendi dürüst insanlara göre bir yer değil sanayi.

Hocam okuma imkanınız varsa okuyun böyle insanlara katlanmayın halinizi bende anlarım sanayiye gittim garsonluk yaptım her şeyi 4/4'lük yapsamda ustamdan azar hatta dayakta yediğim oldu dedim bu zırtolarla ben yapamam ilk iş istifayı verdim dershaneye yazıldım şu an tıp okuyorum oradaki eski ustam bana hocam hocam diyor adamdan kaç yaş küçüğüm tahsil yapana kimse bir şey demiyor.

Sanayide 1 gün dayanamadım sen düşün orası senin benim gibiler için değil inan mülahim efendi dürüst insanlara göre bir yer değil sanayi.
Cidden çok düzgün biri olduğumu düşünüyorum ne sigaram ne alkolüm ne kötü alışkanlığım var bu yüzdende eskidende çok psikolojik baskı gördüm çok yıkık biriyim bu yüzden böyle şeylere dahada katlanamıyorum son raddemdeyim

Açık ogretımden okuyorum hocam okuma ımkanı var ama bu devırde okusanda hanı bir yere gelemıyorsun kucuk yasta en azından bır ıste uzmanlasa bılırsın belırlı bir yasa gelınce mılletden emır almak zoruna gıder.

Tebrik ederim hocam helal osun.

Geri
Yukarı