SanDisk 480 GB SSD Plus 413TL

Tek 1 kişi yazsa yeterliydi. Ben bu kadar uyguna görünce belki alan olur diye atmıştım ama bundan sonra herhangi bir indirimi buraya atacağımı düşünmüyorum. Ayrıca bir indirim konusunda bu kadar yüklenmenize gerek yoktu.

Tek 1 kişi yazsa yeterliydi. Ben bu kadar uyguna görünce belki alan olur diye atmıştım ama bundan sonra herhangi bir indirimi buraya atacağımı düşünmüyorum.
Biz sadece o fiyata daha iyileri mevcut dedik. Örneğin Patriot 480 yada 860 Evo 250 varken, aynı fiyata neden kronik sorunlu bir ürün alalım dedik.
Ayrıca bir indirim konusunda bu kadar yüklenmenize gerek yoktu.
Biz buna indirim değil "bindirim" diyoruz.

Yine de veri kaybı yaşanabilir bu yüzden riske gerek yok. Plus modellerini hiçbir iş için kullanmayınız.
Veri kaybı olacağını sanmıyorum bu modelde. Ani yazma ve okuma hızı düşüşleri olabilir tabi ki fakat ömrünü kolay dolduran bir model değil. HDD'lere nazan SSD'lerde veri kaybı kolay kolay yaşamak mümkün değil.

Veri kaybı olacağını sanmıyorum bu modelde. Ani yazma ve okuma hızı düşüşleri olabilir tabii ki fakat ömrünü kolay dolduran bir model değil. HDD'lere nazan SSD'lerde veri kaybı kolay kolay yaşamak mümkün değil.

Evet SSD'lerde veri kaybı yaşanması daha zor ama.

riske gerek yok.

30 TL daha veririm kafam rahat eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı