SanDisk Ultra M.2 NVMe 3D SSD nasıldır?

K E D Y

Hectopat

Uygun fiyatlı bir M.2 NVMe SSD arıyorum linkteki SSD nasıldır? Kronik sorunları vs var mıdır? Ultra 3D SATA3 SSD'nin çok önerildiğini gördüm ama NVMe modeli hakkında bir bilgi bulamadım. 500-600 TL civarında başka önerileriniz varsa bekliyorum

1 TB olan modelini 3 gündür kullanıyorum henüz sorun yaşamadım.

Screenshot_2020-10-22-18-52-42-57_8e92da805446de3460a04639a669955c.jpg

Kingston A2000 50-100tl daha pahalı ama sağlam bir ssd ise vermeye değer galiba. Kullanan arkadaşlar deneyimlerini aktarırsa çok güzel olur

Hakkında hiçbir işe yaramayan klasik SanDisk Datasheet'inden başka bir şey bulunmuyor.
Bakmak istersen burada:
SSD'yi kaybetmişler, eser yok.
Çok kötü bir model olduğunu sanmam fakat A2000 alman daha iyi olur.

Hakkında hiçbir işe yaramayan klasik SanDisk Datasheet'inden başka bir şey bulunmuyor.
Bakmak istersen burada:
SSD'yi kaybetmişler, eser yok.
Çok kötü bir model olduğunu sanmam fakat A2000 alman daha iyi olur.

Teşekkürler yardımınız için. Forumda A2000 modelini araştırdım azonce. Yazma hızı 600mb/snlere kadar düşenler, ssdnin sağlığında hızlı düşüş yaşayanlar, ısınma sorunu yaşayanlar vb. şeyler okudum. Sandisk olanı ise kullanan kimse yok galiba. Yabancı forumlarda incelemer vs vardır diye araştırdım ancak o da yok. Aynen dediğiniz gibi sanki piyasadan silinmiş bir ssd. Haliyle kafam çok karıştı şuan. Acaba bu fiyatlara nvme ssd alıp sorun yaşayacağıma sata ssd mi almalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı