SanDisk UltraFair 64 GB bozulur mu?

Zynixx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba SanDisk UltraFair 64 GB almak istiyorum fakat bilgisayara takarekn dışının malzemesi metal olduğu için elektrik akımından dolayı ürün kolayca bozulur mu yoksa firma bunu önlemek için bir şeyler yapmış mı?

Bunlar kolay kolay bozulmaz. Bende çok eski modelleri bile var. Hala çalışıyor.

Merhaba SanDisk UltraFair 64 GB almak istiyorum fakat bilgisayara takarekn dışının malzemesi metal olduğu için elektrik akımından dolayı ürün kolayca bozulur mu yoksa firma bunu önlemek için bir şeyler yapmış mı?

Aynı ürünü kullanıyorum. İçini açıp inceledim de. Metal yüzey içindeki çipe dokunmuyor. Ki dokunsa da problem oluşturmaz çünkü USB A konnektöründe dış metal kısımda - yük var. Yani akım geçmiyor.

Gayet küçük ve kibar bir USB ancak ısınmadan dolayı dosya aktarırken hızı hemen düşüyor. Daha az ısınan modellere göz atmanızı öneririm.

Aynı ürünü kullanıyorum. İçini açıp inceledim de. Metal yüzey içindeki çipe dokunmuyor. Ki dokunsa da problem oluşturmaz çünkü USB'a konnektöründe dış metal kısımda - yük var. Yani akım geçmiyor.

Gayet küçük ve kibar bir USB ancak ısınmadan dolayı dosya aktarırken hızı hemen düşüyor. Daha az ısınan modellere göz atmanızı öneririm.

Hangi modelleri önerirsiniz?

Alternatif olarak Samsung modellere de bakabilirsiniz.

Hangi modelleri önerirsiniz?
Çok fazla USB bellek tecrübem yok. Sadece aynı ürünü kullanıyorum bu nedenle - yönlerini söylemek istedim.

Alırken iyice araştırmanızı öneririm. Zira kolay bozulan şeyler değil her zaman yenisini alma fırsatı bulunmuyor. En iyisi paraya kıyıp en iyisinden alıp yıllarca ardına bakmadan kullanmak.

Geri
Yukarı