Sanırım astral seyahat yaptım

Savunmak için bu bilgileri de öğrenmen gerekiyor zaten. Tek bir kişi ile değil, toplu kontrol grupları ile yapılan şeyler bunlar. Senin yapamadığın pek çok şeyi hayatta yapabilen binlerce insan varken senin kontrol grubu sonucu olarak kendini ifade etmeye çalışman ne kadar mantıklı.
Hocam ruhun bedenden çıkmasını savunuyorsunuz siz bana. Peki bu ne kadar mantıklı?

Hocam ruhun bedenden çıkmasını savunuyorsunuz siz bana. Peki bu ne kadar mantıklı?
Ben "ruhun bedenden çıkması" diye bir cümle kurmadım, gidip o dökümanı okursan oldukça farklı şekilde açıklandğını göreceksin.

Ancak ruhun bedenden geçici olarak ayrılması mümkündür. Sağlak bir insan sol eliyle yazmayı öğrenebilir doğru mu? Bunu yapamadığını iddia eden biri bu ve benzeri şeyleri deneyimlemek için kendini geliştirebilir.

Astral Seyahat Mümkün Mü? - Lucid Dream Nedir, Ne Değildir? Rüyalarımızı Bilinçli Olarak Kontrol Edebilir miyiz? - Karabasan Nedir? Gerçek midir? Uyku Felci ile İlişkisi Nedir? -
Rüya Görmemizin Nedeni Dünya'nın Kendi Ekseni Etrafında Dönüşü Olabilir mi? ( Neden rüya görürüz hakkında bir teori)
Kaynağını şimdi bulamadım ama -yanılmıyorsam- beynimiz uyumadan hemen öncesinden başlayarak geriye sayarak yaşananları tekrar ediyordu sanırım. Dolayısla, özellikle yatmadan hemen önce izlediğiniz şeyler ve tahmin edebileceğiniz üzere sürekli düşündüğünüz şeyler sizi etkiler ve rüyanızda da onunla alakalı şeyler görürsünüz. Rüyamdayken rüyada olduğumu anladım, rüyamı kontrol ediyordum bu nasıl oluyor? diye soracaksanız yukarıda paylaştığım lucid dream yazısını okumanızı tavsiye edeirm

Astral Seyahat Mümkün Mü? - Lucid Dream Nedir, Ne Değildir? Rüyalarımızı Bilinçli Olarak Kontrol Edebilir miyiz? - Karabasan Nedir? Gerçek midir? Uyku Felci ile İlişkisi Nedir? -
Rüya Görmemizin Nedeni Dünya'nın Kendi Ekseni Etrafında Dönüşü Olabilir mi? ( Neden rüya görürüz hakkında bir teori)
Kaynağını şimdi bulamadım ama -yanılmıyorsam- beynimiz uyumadan hemen öncesinden başlayarak geriye sayarak yaşananları tekrar ediyordu sanırım. Dolayısla, özellikle yatmadan hemen önce izlediğiniz şeyler ve tahmin edebileceğiniz üzere sürekli düşündüğünüz şeyler sizi etkiler ve rüyanızda da onunla alakalı şeyler görürsünüz. Rüyamdayken rüyada olduğumu anladım, rüyamı kontrol ediyordum bu nasıl oluyor? diye soracaksanız yukarıda paylaştığım lucid dream yazısını okumanızı tavsiye edeirm
CIA gibi kontrol ve yönetim konusunda kötü şöhreti ve sonuçlarıyla dünyaya kazık çakmış bir örneğin önüne evrim ağacı ve onedio ile gelmen ne kadar harika bir fikir. Eğer daha eski yazıtlar ve çevirileri üzerine bir şeylerle gelmiş olsaydın çok daha mutlu olurdum zira henüz bu forumda bu konuları inceleyen birilerine denk gelmedim. Sanskrit çeviriler gerçekten yorucu olabiliyor.

Lucid Dreaming'den bahsetmiyoruz, ancak okumama gerek yok bu örneklemenden dolayı, yaklaşık 30 yıldır okuyup bu konularda yeni gerçekler ve eski öğretilerle karşılaşıyorum. Ancak istersen, bunların bünyesel olarak yapılabilecek en kolay hali olan "Runners High"'ı koşarak veya nefes egzersiziyle 1-2 ay içinde deneyimleyebilirsin. Diğerleri için tor kurup konuşabileceğin forumlar var.

CIA gibi kontrol ve yönetim konusunda kötü şöhreti ve sonuçlarıyla dünyaya kazık çakmış bir örneğin önüne evrim ağacı ve onedio ile gelmen ne kadar harika bir fikir. Eğer daha eski yazıtlar ve çevirileri üzerine bir şeylerle gelmiş olsaydın çok daha mutlu olurdum zira henüz bu forumda bu konuları inceleyen birilerine denk gelmedim. Sanskrit çeviriler gerçekten yorucu olabiliyor.

Lucid Dreaming'den bahsetmiyoruz, ancak okumama gerek yok bu örneklemenden dolayı, yaklaşık 30 yıldır okuyup bu konularda yeni gerçekler ve eski öğretilerle karşılaşıyorum. Ancak istersen, bunların bünyesel olarak yapılabilecek en kolay hali olan "runners high"'ı koşarak veya nefes egzersiziyle 1-2 ay içinde deneyimleyebilirsin. Diğerleri için tor kurup konuşabileceğin forumlar var.

CIA = doğru.
Evrim ağacı = yanlış.
Astral seyhat zırvalıktan ibaret. Hiçbir bilimsel dayanağı yok. Bilimcilerin yaptığı birçok deney var. Bu deneylerin tutarlılığı %1'i bile geçmiyorken CIA'i kanıt olarak sunman çok komik.

Bilmiyorum rüyaya çok benzemediği için böyle düşündüm ya da fazla iyi hayal ettim. Dediğim gibi normalde hiç böyle bir şey yaşamadım. Zaten ben de inanmıyorum astral seyahate. Ama rüya olmadığına eminim çünkü bilincim yerindeydi.

Hocam insan uyku halindeyken birçok şey deneyimleyebilir. Tıpın ve bilim gelişmediği zamanlarda uyku felcine karabasan demişiz. Sende aynı durumu yaşamış olabilirsin.

2 kere yapmayı başarmıştım. İlk başta eller karıncalanmaya başlıyor sonra yukarı yükselir gibi oluyorsun, gözlerini açtığında etraf siyah beyaz görünüyor(korkup yukarıdan yatağa düşer gibi uyanmıştım). Benim başıma geldiği için bu olaya inanıyorum, bu durumu yaşamayanların inanmaması gayet normal. Ayrıca idoser ile yapmayı deneyebilirsiniz, ben denemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı