Sanırım epilepsim var

trans_women

Hectopat
Makaleler
4
Birkaç yıldır zihin uyuşması ve göz dalmalarım oluyor. Beyin sisi de oluyor. Bu sebeplerle farklı zamanlarda devlet hastanesinde 4 kez nörolojiye gidip eeg çektirdim. Beyin Mr'da çektirdim. Bir şey çıkmıyor. Doktorlar üniversite hastanesine gidip videolu eeg çektirmemi söyledi. Yaşadığım belirtilerden dolayı ölü gibi geziyorum. Gün içinde verimim yok. Üniversite hastanesinden randevu alabilirsem gidip videolu eeg çektireceğim. Bu eeg, doktorun söylediğine göre 2 gün sürebiliyormuş.

Çok geçmiş olsun hocam gelişmeleri bizimle paylaşırsan çok seviniriz.
Şikayetlerimi nöroloji doktoruna anlattım. Doktor, ''Epilepsiden çok, psikiyatride görülen psikojenik nöbetlere benziyor.'' dedi. Yine de bana epixx adlı epilepsi ilacını yazdı. ''Bunu kullanırken kendini izle, şikayetlerine iyi geliyor mu bak.'' dedi. İlacı 9 gün kullandım ama hiçbir faydası olmadı. Dalma nöbetleri yine aynen devam etti. Halen bir sonuca ulaşmış değilim. Rastgele zamanlarda, rastgele günlerde bu dalma halleri ortaya çıkabiliyor. Bazen belirtiler ortada yokken (dalma hali yokken) bir su ya da herhangi bir içecek tükettikten hemen sonra belirtiler ortaya çıkabiliyor.

Birkaç yıldır zihin uyuşması ve göz dalmalarım oluyor. Beyin sisi de oluyor. Bu sebeplerle farklı zamanlarda devlet hastanesinde 4 kez nörolojiye gidip eeg çektirdim. Beyin Mr'da çektirdim. Bir şey çıkmıyor. Doktorlar üniversite hastanesine gidip videolu eeg çektirmemi söyledi. Yaşadığım belirtilerden dolayı ölü gibi geziyorum. Gün içinde verimim yok. Üniversite hastanesinden randevu alabilirsem gidip videolu eeg çektireceğim. Bu eeg, doktorun söylediğine göre 2 gün sürebiliyormuş.

Bence kan değerlerine baktır derim, B12 ya da demir eksikliği gibi şeyler insanı yıpratıyor.

Geri
Yukarı