Sanırım zehirlendim

31 yaşındaki adamın açtığı konuya bak, kafayı yersin.
Açtığım konunun ne gibi bir sıkıntısı var? Hastaneye gittim eve döndüm. Evime yakın bir hastane olmadığı için, ambulansları meşgul etmemek için evde çözülüp çözülemeyeceğini sordum. karın ağrın ne senin?
Yok yanlış anlamışsın forumda konu açıp yeterince ilgi görmediği için ölmüş yoksa ambulans falan çağırmamış.
Karın ağrın ne senin kardeşim hayırdır herhangi bir değerine mi küfrettim? Konu hakkında fikrin yoksa zikrin de olmasın. Bu forumu 4-5 sene önce ziyaret ederdim sapasağlam kitlesi vardı ama yaş ortalaması da düşmüş belli ki. Tiplere bak, herkesi kendileri gibi sanıyorlar. İlgi arıyormuşum, şu forumda yardım da istenmiyor ne kadar sığ düşünceli çoluk çocuk varsa doluşmuş.
Ben bu zekayı anlamıyorum ya kalp krizi geçirseler önce foruma konu açacaklar
Haklısın en yakın hastane 19km uzağımdayken belirsiz bir vaka dolayısıyla ambulansları meşgul etmeliyim değil mi? Bu ülkenin öleni yok nasıl olsa. :D Ulan nefret kusuyorsun bari düşünerek nefret kus ki yorumun arkasına sığınabil. Acıdım sana. :)

Karın ağrın ne senin kardeşim hayırdır herhangi bir değerine mi küfrettim? Konu hakkında fikrin yoksa zikrin de olmasın. Bu forumu 4-5 sene önce ziyaret ederdim sapasağlam kitlesi vardı ama yaş ortalaması da düşmüş belli ki. Tiplere bak, herkesi kendileri gibi sanıyorlar. İlgi arıyormuşum, şu forumda yardım da istenmiyor ne kadar sığ düşünceli çoluk çocuk varsa doluşmuş.
Nasıl moralim bozuldu anlatamam büyük ihtimal benden minimum 10 yaş küçük zehirlenince ailesini endişelendirmemek için google yerine sosyale konu açan biri tarafından ezildim. Yaşayamam artık.
Haklısın en yakın hastane 19km uzağımdayken belirsiz bir vaka dolayısıyla ambulansları meşgul etmeliyim değil mi? Bu ülkenin öleni yok nasıl olsa. :D Ulan nefret kusuyorsun bari düşünerek nefret kus ki yorumun arkasına sığınabil. Acıdım sana. :)
Doğru diyorsun ambulansın ve 112'nin kurallarından biri sosyalden onay alınca bizi arayın boş yere meşgul etmeyin. Sağlık ocağına falan git Technopat gönderdi de ilgilenirler hastaneye gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı