Saniye başı bilgisayar donuyor

Ali Fayiz

Decapat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarımın HDD'si bozulması sonrası başka bir laptopumdaki HDD'yi taktım. Ayrıca elimde 2 adet 4 GB'lık RAM vardı bunları da laptopa taktım. W10 yükledim ardından da sürücüleri güncelledim bilinmeyenleri de indirdim. Bilinmeyenleri indirdiğim zaman AMD Radeon (tm) R4 Graphics sürücüsünü de güncelledi indirdi ve bu takılmalar olmaya başladı mecvut dahili ve harici ekran kartı sürücülerinden birini kaldırdığım vakit takılma problemim geçiyor ancak bu sürücü kaldırmak zorunda olmadan bu problemi nasıl çözebilirim şimdiden teşekkür ederim. Radeon Software'i de indirdim ancak sorunum çözülmedi.
  • İşlemci: AMD A6-6310 APU with AMD Radeon R4 Graphics
  • RAM: 8 GB (şu an başka bir bilgim yok )
  • HDD: Toshiba MQ01ABF050
Sürücü.PNG

İşlemci.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımın HDD'si bozulması sonrası başka bir laptopumdaki HDD'yi taktım. Ayrıca elimde 2 adet 4 GB'lık RAM vardı bunları da laptopa taktım. W10 yükledim ardından da sürücüleri güncelledim bilinmeyenleri de indirdim. Bilinmeyenleri indirdiğim zaman AMD Radeon (tm) R4 Graphics sürücüsünü de güncelledi indirdi ve bu takılmalar olmaya başladı mecvut dahili ve harici ekran kartı sürücülerinden birini kaldırdığım vakit takılma problemim geçiyor ancak bu sürücü kaldırmak zorunda olmadan bu problemi nasıl çözebilirim şimdiden teşekkür ederim. Radeon Software'i de indirdim ancak sorunum çözülmedi.
  • İşlemci: AMD A6-6310 APU with AMD Radeon R4 Graphics
  • RAM: 8 GB (şu an başka bir bilgim yok )
  • HDD: Toshiba MQ01ABF050
Eki Görüntüle 528933

Eki Görüntüle 528961

İşlemciniz frekansı düşmüş.Bunu Bios'a girerek ayarlamanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı