Sanki başkası yaşıyor da ben izliyorum

Olabilir. Çok fazla elimden gelmediği için kabul etmem gereken aslında olmasını istemediğim şeye maruz kaldım. Gücüm yetmediği için. Kendime odaklanmam lazım sanırım biraz. Ben gerçek mutluluğu insanları mutlu etmekten bulurdum. Artık insanları önemseyemiyorum.

Sebep bulmak istemiyorum sanırım. Evde yatmak genelde aşırı rahat geliyor. Hayata dönmeye çalışacağım ancak bir an önce başlamak gerekiyor. Erteleye erteleye bu günlere kadar düştüm.

Bir bakıma haklısın ancak bence daha çok sevdiğim şeylere yönelmem gerekiyor. Resmen ne sevdiğimi bilmiyor ve yalnızca bütün gün oyun oynuyorum.

Kesinlikle. Her şeyi yalnızca kabulleniyorum ve değiştirme çabasına girmiyorum. Duygularımdan feragat ettim sanki. Bir kız arkadaşım olsa çok yardımı dokunurdu bu süreçte. Onu da kaybettim.

Bir şeyleri yerine koymaya başlamam lazım bir an önce. Söylediklerin çok yardımcı oldu aslında. Benim kafamda da aşağı yukarı bunlar geçiyordu. Tam olarak yalnızca kabullenme kafasındayım. Tembelliğim esir aldı beni.

Bazı dönemler gelebilir ve sadece yapman gerekeni yapman gerekir, sadece düşünmeden. Sadece sevdiğin seyi yap, gerekirse umursama gerekirse sevme gerekirse isteme ama sadece yap. Eğer seni kurtaracak ihtimali varsa yap, hastaligın mi var doktora git sadece git ama. Ne bir umut be bir duygu veya baska seyler, sadece git.

Geri
Yukarı