Zaman geçmiyor sanki

Vardem

Hectopat
Daha fazla  
Neredeyse yarım saat olmuş gibi ama sadece 5 dakika geçmiş.
Eyleme geçme isteğim gitmiş.
Sadece düşünüyorum.
Neyi düşündüğümü de bilmiyorum.
WP gruplarından mesaj yağıyor iplemiyorum bile.
Saatlerdir bilgisayarım masaüstünde, kapatmıyorum.
Odam dağınık. Toplu olsa bile eski sevdiğim haline dönmesi sanki yıllar alıyor.
O kadar çok zaman geçti ki, artık takip etmiyorum. Ama sadece 1 yıl geçmiş.

Öyle işte ya, neden bu gereksiz konuyu açtığımı da bilmiyorum. Sadece elim konu aç tuşuna gitti ve bunları yazdım.

Dostum öyle zamanlardan geçiyoruz ki insanların böyle ruhsal problemlerle karşı karşıya kalmasını çok doğal karşılıyorum. Hoş, ben de daha dün zaman ne kadar hızlı geçiyor diye düşünüyordum. Kendime kitap okuma alışkanlığımı yeniden kazandırmaya çalışıyorum aynı zamanda, tavsiye ederim. Bu sayede zamanın nasıl geçtiğine falan takılmayıp bir saat bile olsa başka hayatları yaşarsın, hayata tek bir pencereden bakmazsın. Benim de odam dağınık, ben de bazen boş boş durup neyi düşündüğümü bilmem, benim de WhatsApp gruplarımdan mesajlar gelip durur ama ben fazla kafaya takmam onları. Tek düşündüğüm yarın gece yola çıkıyor olmam ve önümüzdeki pazartesi de sınavlarımın olması...

Gün içinde bana da zaman geçmiyor gibi geliyor ama bir bakmışım 1 yıl bitmiş farkında olmadan bana ne kattı diye düşündüğümde koca bir hiç kalıyor elimde üzülüyorum bu halime

Eskiden en azından sohbet etmeye, gülmeye çalışırdım. Artık olmuyor. Sadece aval aval etrafa bakıp birkaç saniye sonra unutacağım şeyler hakkında beyin fırtınası yaşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı