SAPPHİRE 5700 XT Nitro+ Deep Cool Matrexx kasaya sığar mı?

Sabnerto

Hectopat
Makaleler
2
Şöyle bir sistem topladım. Ekran kartı kasaya sığar mı ?
SmartSelect_20191026-151713_Chrome.jpg

Kasanın iç uzunluğuna ve ekran kartı uzunlukları karşılaştırılıyor.Ucu ucuna yetenler pek önerilmez ama 5 6 cm aralıklar uygundur.Kasa geniş ekran kartını sığdırabilecek ve hava sirkulasyonu anlamında başarılı olabilecek tasarıma sahip.

Kasanın iç uzunluğuna ve ekran kartı uzunlukları karşılaştırılıyor.Ucu ucuna yetenler pek önerilmez ama 5 6 cm aralıklar uygundur.Kasa geniş ekran kartını sığdırabilecek ve hava sirkulasyonu anlamında başarılı olabilecek tasarıma sahip.
Ben kasayla ilgili Türkçe inceleme bulamadım.Rgb kumanda gibi şeyler var mı ?

Ben kasayla ilgili Türkçe inceleme bulamadım.Rgb kumanda gibi şeyler var mı ?
Anladığım kadarıyla anlatayım ; Fanlar 3 pin kablo ve 4 pin RGB kablo ile geliyor fanları 3 pin çoklayıcısına bağlayıp anakart soketine takıyorsunuz.4 pin RGB içinde bir kontrolcü geliyor kontrolcüde bir kablo oluyor kontrol etmek için onuda kasayla gelen anakarta takabileceğin RGB kablo ile dönüştürüp kasaya takıyorsun çok basit.Kasada lazım olan kablolar var kısacası ; Anakart yazılımı ile kontrol ediyorsun.

Anladığım kadarıyla anlatayım ; Fanlar 3 pin kablo ve 4 pin RGB kablo ile geliyor fanları 3 pin çoklayıcısına bağlayıp anakart soketine takıyorsunuz.4 pin RGB içinde bir kontrolcü geliyor kontrolcüde bir kablo oluyor kontrol etmek için onuda kasayla gelen anakarta takabileceğin RGB kablo ile dönüştürüp kasaya takıyorsun çok basit.Kasada lazım olan kablolar var kısacası ; Anakart yazılımı ile kontrol ediyorsun.
Alacağım anakart ile uyumluluğu var mıdır peki ?
Sistem hakkında da fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.İlk kez topluyorum

Sistemde eksik yok.M2 biraz tuzlu bir seçim olmuş ama genel olarak kimse şu parça kalitesiz diyemez.Görüntüye önem veriyorsanız öneri yapabilirim isterseniz.Onun dışında ses çıkartamam ama şapka çıkartırım.

Sistemde eksik yok.M2 biraz tuzlu bir seçim olmuş ama genel olarak kimse şu parça kalitesiz diyemez.Görüntüye önem veriyorsanız öneri yapabilirim isterseniz.Onun dışında ses çıkartamam ama şapka çıkartırım.
Güç kaynağının diğer parçalarla uyumu oluyor mu aslında bilmiyorum.
Görüntü olarak ne önerirsiniz ?

High Power kaliteli bir üreticidir.Uyumluluğu konusunda da sıkıntı olacağını düşünmüyorum olsa bile ucuz kablolarla çözülebilir.Gold sertifikasına sahip bir PSU ve kaliteli kapasitörlere sahip.Görünüm için Sleeve kablo alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı