Sapphire 6600 XT sürücü kurduktan sonra ekran gelmiyor

fethitatlı

Femtopat
Daha fazla  
Ekran karı driverını kurduktan sonra PC'yi yeniden başlattığımda ekran görüntüsü gelmiyor. Driver kurmayınca sorun yok. Her yolu denedim fakat çözüm bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart Gigabyte B450 mi? Sanıyorum Bu ikisi arasında bir çakışma var. Henüz tahmin ama seni böyle alalım.

anakart gigabayt 520 driver i kurmazsam hicbir sorun yok kuruyorum pc yi kapatıyorum açıyorum siyah ekran sorunu veriyor. bütün her şeyi silip tekrar kuruyoruz aynı

@fethitatlı yine Gigabyte anakart ve Sapphire 6600 XT durumu. Ekran kartın büyük ihtimalle MSI, ASUS gibi anakartlarda bu sorunu yaşamayacak. Sen yine de buradan chipset sürücüsünü indir bir de öyle dene.

Screenshot_2.jpg

Biz bunların hepsini yaptık zaten bütün çözümleri denedik
driver den önce bir şey olmazken driver i yükledikten sonra sorun olmasi ekran kartı driver i ile ilgili bir sorunu göstermez mi ?

@fethitatlı hayır çünkü ben de @Onur Turgut Ermiş gibi diğer üyeler de sorunsuz kullanıyor sürücülerle. O attığım konudaki gibi bir uyumsuzluk olmuş olabilir. Genelde bu sorunu Gigabyte ekran kartı veya MSI/ASUS anakart takarak çözüyorlar. Nadiren güç kaynağı ile de çözülebiliyor. Sorunun ortak kesişimi Sapphire kart ve Gigabyte anakart oluyor genelde.

@fethitatlı hayır çünkü ben de @Onur Turgut Ermiş gibi diğer üyeler de sorunsuz kullanıyor sürücülerle. O attığım konudaki gibi bir uyumsuzluk olmuş olabilir. Genelde bu sorunu Gigabyte ekran kartı veya MSI/ASUS anakart takarak çözüyorlar. Nadiren güç kaynağı ile de çözülebiliyor. Sorunun ortak kesişimi Sapphire kart ve Gigabyte anakart oluyor genelde.
ne yapmam lazım sizce donanımsal konuda pek bilgim yok çok iyi bilen arkadaşlarıma da batırdım çoğu ekran kartı driver sorunu diyor

Geri
Yukarı