Sapphire 6900 XT Toxic Edition alınır mı?

Amazon destek cevabı

Söylemiş olduğunuz siparişinizdeki ürünlerin hediyeleri Amazon web sitemizden temin edilememektedir.

Detaylı bilgi almak için üretici firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Alıntı (13.05.2022 ile 13.08.2022 tarihleri arasında kampanyaya katılan mağazalardan birinden satın almış olmanız gerekmekte.)

Hocam sen hangi tarihte ve hangi mağazadan aldım.

Alıntı (13.05.2022 ile 13.08.2022 tarihleri arasında kampanyaya katılan mağazalardan birinden satın almış olmanız gerekmekte.)

Hocam kodu aldım kodu nereye giriş yapacağım?

Son düzenleme:
Ben Steam olur diye tahmin ediyorum. Bir de kodu satıcı mı paylaştı hocam yoksa AMD mi? Amazon bizde yok dedi AMD'ye yazıp şansımı bir denesem mi acaba 🙂

Hocam kodu satıcı yani Hepsiburada'nın kendisi bana yazdı hatta üstüne aradı dediki gönderdik bilgilendirme için.
Yıllar hem Amazon hem de Hepsiburada satıcı larından yüzlerce ürün aldım son birkaç alışverişim de dikkatimi çeken bir şeyler oldu.
Amazon da Türkiye satıcısından ürün aldığımda stok yok denilip beni kenarda bekletti ve ürün sipariş verdiğimde siparişlerde vardı hatta 1 hafta bekledim halen gönderilmedi 2.haftanın sonlarında stok bitti diye söylediler ben aradığımda bana stok yok bekle dediler benim 2 hafta önce verdiğim siparişte ürün vardı. Burada 1.hataları oldu bende siparişi iptal ettim.
Ve diğer hatada sana yok demeleri oradan anlaşılıyor ki kalite düşmesi var. Amazon'da. Ve bu dediklerim Amazon Türkiye satıcısı.
Hepsiburada burada bana yardımcı oldu gözümde + puan aldı önceden beri yanlışı olmadı 2 firmanın da hemen hemen aynı sürede alışveriş yapıyorum.

AMD'ye yaz kesin sonuç alırsın bir de oraya Amazon bana red verdi de bak nasıl onlar birbirine düşer.

Hocam kodu satıcı yani Hepsiburada'nın kendisi bana yazdı hatta üstüne aradı dediki gönderdik bilgilendirme için.
Yıllar hem Amazon hem de Hepsiburada satıcı larından yüzlerce ürün aldım son birkaç alışverişim de dikkatimi çeken bir şeyler oldu.
Amazon da Türkiye satıcısından ürün aldığımda stok yok denilip beni kenarda bekletti ve ürün sipariş verdiğimde siparişlerde vardı hatta 1 hafta bekledim halen gönderilmedi 2.haftanın sonlarında stok bitti diye söylediler ben aradığımda bana stok yok bekle dediler benim 2 hafta önce verdiğim siparişte ürün vardı. Burada 1.hataları oldu bende siparişi iptal ettim.
Ve diğer hatada sana yok demeleri oradan anlaşılıyor ki kalite düşmesi var. Amazon'da. Ve bu dediklerim Amazon Türkiye satıcısı.
Hepsiburada burada bana yardımcı oldu gözümde + puan aldı önceden beri yanlışı olmadı 2 firmanın da hemen hemen aynı sürede alışveriş yapıyorum.

AMD'ye yaz kesin sonuç alırsın bir de oraya Amazon bana red verdi de bak nasıl onlar birbirine düşer.

Hocam kimi aradın tam olarak bende hepsiburadan aldım ne söylediniz?

Hocam kimi aradın tam olarak bende hepsiburadan aldım ne söylediniz?

Hocam Hepsiburada müşteri hizmetleri bölümünden telefon ile ulaştım sonra ürünün sipariş numarasını istediler onu söyledim.
Sonra talebiniz ne dediler dedimki bu ekran kartı modellerinde oyun hediyesi vardı onu talep etmek istiyorum hangi oyun diye sordular ben oyun ismini hatırlamıyorum dedim sen söyleyebilirsin. Kampanyayı nereden gördün diye sorarsa AMD kendisi yaptı diye söylersen siteside de var dersen sonra zaten otomatik olarak talep başvurusu yapıyor sonra da cevap gelmesini bekliyorsun 1 gün içinde cevap geliyor.
Arkadaşımda sizden aldı dersen daha yardımcı oluyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı