Sapphire Toxic 6900 XT alınır mı?

ImmuneSyndrome

Hectopat
Yer
UK Parliament Building
Daha fazla  
Meslek
Engineer
Az önce müthiş bir indirim gördüm. Sapphire Toxic 6900XT 17.500 TL'ye düşmüş. Bir ara çok almak istediğim ama fiyatının çok yüksek olması nedeniyle alamadığım bir karttı. Şimdi dediğim fiyata düşmüş. Elimde XFX 6900 XT var. O da 1 aylık cihaz ama fan seyri çok yüksek onu satıp alınır mı sizce?

Az önce müthiş bir indirim gördüm. Sapphire Toxic 6900XT 17.500 TL'ye düşmüş. Bir ara çok almak istediğim ama fiyatının çok yüksek olması nedeniyle alamadığım bir karttı. Şimdi dediğim fiyata düşmüş. Elimde XFX 6900 XT var. O da 1 aylık cihaz ama fan seyri çok yüksek onu satıp alınır mı sizce?

Adamın dolandırıcı olmadığından eminsen ve deneyerek alma şansın varsa alınır. Neden alınmasın.

Şimdiki XFX kartının fan hızını ayarlayabiliyorsundur.
Hatta çift BIOS'ludur muhtemelen. BIOS'un biri sessiz profildir.

Adamın dolandırıcı olmadığından eminsen ve deneyerek alma şansın varsa alınır. Neden alınmasın.

Şimdiki XFX kartının fan hızını ayarlayabiliyorsundur.
Hatta çift BIOS'ludur muhtemelen. BIOS'un biri sessiz profildir.
Ürün sıfır ürün. Hepsiburada da satılıyor.

Extreme Edition olanı 200 MHz kadar fazladan overclock yapmışlar. Başka bir farkı yok gördüğüm kadarıyla.
60 mhz oynuyor ve boost click var programla oto artış sağlayan o.c uygulaması. İkisi için de aynı sonuç gösteriyor.

Xfx i önerir misiniz hocam?
Yani kötü diyemem ama fanları biraz fazla ses çıkarıyor. 4K monitörüm var bunun için daha fazla rpmle çalışıyor. Bir de ben kendim fan ayarı yaptım az ısınsın diye. Genel olarak memnunum bir sorun yok ama dediğim gibi artık ekran kartları şu seviyeden sonra sıvı soğutma şartıyla alınmalı.

Geri
Yukarı