Sapphire 6900 XT Toxic Edition alınır mı?

Hocam kodu satıcı yani Hepsiburada'nın kendisi bana yazdı hatta üstüne aradı dediki gönderdik bilgilendirme için.
Yıllar hem Amazon hem de Hepsiburada satıcı larından yüzlerce ürün aldım son birkaç alışverişim de dikkatimi çeken bir şeyler oldu.
Amazon da Türkiye satıcısından ürün aldığımda stok yok denilip beni kenarda bekletti ve ürün sipariş verdiğimde siparişlerde vardı hatta 1 hafta bekledim halen gönderilmedi 2.haftanın sonlarında stok bitti diye söylediler ben aradığımda bana stok yok bekle dediler benim 2 hafta önce verdiğim siparişte ürün vardı. Burada 1.hataları oldu bende siparişi iptal ettim.
Ve diğer hatada sana yok demeleri oradan anlaşılıyor ki kalite düşmesi var. Amazon'da. Ve bu dediklerim Amazon Türkiye satıcısı.
Hepsiburada burada bana yardımcı oldu gözümde + puan aldı önceden beri yanlışı olmadı 2 firmanın da hemen hemen aynı sürede alışveriş yapıyorum.

AMD'ye yaz kesin sonuç alırsın bir de oraya Amazon bana red verdi de bak nasıl onlar birbirine düşer.
Anladım hocam teşekkür ederim AMD’ye yazayım o zaman. Amazon gerçekten şans işi sanırım bazen gece sipariş ettiğim ürünü sabah teslim aldığım bile oldu ama daha yakın zamanda bir siparişimi 8 günde ulaştıramadılar daha sonra ben artık bezip siparişi iptal ettirdikten sonra para iadesini yapmaları da 1 hafta civarı sürdü. Ürünü gerçekten ucuza almıştım ondan mı yaptılar diye düşünmedim değil. Şu an dediğiniz gibi Hepsiburada daha önde gibi.

Hocam Hepsiburada müşteri hizmetleri bölümünden telefon ile ulaştım sonra ürünün sipariş numarasını istediler onu söyledim.
Sonra talebiniz ne dediler dedimki bu ekran kartı modellerinde oyun hediyesi vardı onu talep etmek istiyorum hangi oyun diye sordular ben oyun ismini hatırlamıyorum dedim sen söyleyebilirsin. Kampanyayı nereden gördün diye sorarsa AMD kendisi yaptı diye söylersen siteside de var dersen sonra zaten otomatik olarak talep başvurusu yapıyor sonra da cevap gelmesini bekliyorsun 1 gün içinde cevap geliyor.
Arkadaşımda sizden aldı dersen daha yardımcı oluyorlar.

Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.

Hocam bir de ekran kartı bende Max yükte Ultra ayarlarda Battlefield 5'te 40 dereceyi geçmiyor ve hız olarak 2575 MHz geçmiyor TriXX uygulamadan OC açık olsa da. FSR kapalı iken 75 FPS, açık iken 160 ortalama FPS veriyor. Sizce iyi mi? Ama 75 FPS sabit altına düşmüyor.Başka oyunlarda test etme imkanım olmadı ve bide kasamın hava akışının çok iyi olduğunu fark ettim.
@yapiz
@Efesu
@vivec

Hocam bir de ekran kartı bende Max yükte Ultra ayarlarda Battlefield 5'te 40 dereceyi geçmiyor ve hız olarak 2575 MHz geçmiyor TriXX uygulamadan OC açık olsa da. FSR kapalı iken 75 FPS, açık iken 160 ortalama FPS veriyor. Sizce iyi mi? Ama 75 FPS sabit altına düşmüyor. Başka oyunlarda test etme imkanım olmadı ve bir de kasamın hava akışının çok iyi olduğunu fark ettim.
@yapiz
@Efesu
@vivec

Çözünürlük neydi hocam? Saat Boost hızı normal gibi gözüküyor. İstersseniz adrenalin üzerinden manuel OC yapmaya yardımcı olabilirim sıcaklıklar harika.

Hocam bir de ekran kartı bende Max yükte Ultra ayarlarda Battlefield 5'te 40 dereceyi geçmiyor ve hız olarak 2575 MHz geçmiyor TriXX uygulamadan OC açık olsa da. FSR kapalı iken 75 FPS, açık iken 160 ortalama FPS veriyor. Sizce iyi mi? Ama 75 FPS sabit altına düşmüyor. Başka oyunlarda test etme imkanım olmadı ve bir de kasamın hava akışının çok iyi olduğunu fark ettim.
@yapiz
@Efesu
@vivec

Hocam bende BF5 yok o yüzden değerlere bir şey diyemiyorum. Fakat hava akışı iyi kasalarda bende dahil kart çoğu oyunda (God of War ) 50-55-60 dereceyi geçmiyor. Herhangi OC açık değil fan hızı maksimum %50 devirde. Yani bence değerleriniz çok iyi kart zaten kolay kolay ısınmıyor. Yalnız asıl yazın test etmek gerekir.

Hocam bende BF5 yok o yüzden değerlere bir şey diyemiyorum. Fakat hava akışı iyi kasalarda bende dahil kart çoğu oyunda (God of War ) 50-55-60 dereceyi geçmiyor. Herhangi OC açık değil fan hızı maksimum %50 devirde. Yani bence değerleriniz çok iyi kart zaten kolay kolay ısınmıyor. Yalnız asıl yazın test etmek gerekir.

Aynen hocam yazın görmek daha iyi olur. Devir bende %40 gibi.

Çözünürlük neydi hocam? Saat Boost hızı normal gibi gözüküyor. İstersseniz adrenalin üzerinden manuel OC yapmaya yardımcı olabilirim sıcaklıklar harika.

Hocam yazmayı unutmuşum çözünürlük monitör olarak daha eskisi olduğunu için araştırıyorum. 1440x900 75 Hz değer de verdi bu FPS'leri verdi. Bir de ayar olarak Ultra ya çektim vscyn falan hepsi açıktı.

Manuel olarak OC yapalım.

Aynen hocam yazın görmek daha iyi olur. Devir bende %40 gibi.

Hocam yazmayı unutmuşum çözünürlük monitör olarak daha eskisi olduğunu için araştırıyorum. 1440x900 75 Hz değer de verdi bu FPS'leri verdi. Bir de ayar olarak Ultra ya çektim vscyn falan hepsi açıktı.

Manuel olarak OC yapalım.

Hocam 2K'den düşük çözünürlükte darboğaz yaptığı için olabilir. Ayrıca oyun ayarlarında V-Sync, motin blur kapatıp anti alasing değerine bakabilir misiniz?

Hocam sen hangi tarihte ve hangi mağazadan aldım.

Hocam kodu aldım kodu nereye giriş yapacağım?

Yukarıda verdiğim tarihler yanlış olmuş hocam bir önceki kampanya için verilen tarihler onlar sanırım 8 Kasım da sipariş ettim ben kampanya başlangıcı da 8 Kasım dahil sonrası için geçerli diye biliyorum verilen kodu https://www.amdrewards.com/
Adresinden kullanıyorsunuz.

Yukarıda verdiğim tarihler yanlış olmuş hocam bir önceki kampanya için verilen tarihler onlar sanırım 8 Kasım da sipariş ettim ben kampanya başlangıcı da 8 Kasım dahil sonrası için geçerli diye biliyorum verilen kodu https://www.amdrewards.com/
Adresinden kullanıyorsunuz.

Öncelike hesap yoksa hesap oluşturuyorsunuz. Sonra giriş yaptıktan sonra kodu istiyor sonra program indiriyor parçayı tanımak için tanıdıktan sonra kodu istiyor sonradan diğer resimdeki adımlar çıkıyor. Ama sistem çok ağır çalışıyor internet hızı ile alakalı bir şey değil.

Öncelike hesap yoksa hesap oluşturuyorsunuz. Sonra giriş yaptıktan sonra kodu istiyor sonra program indiriyor parçayı tanımak için tanıdıktan sonra kodu istiyor sonradan diğer resimdeki adımlar çıkıyor. Ama sistem çok ağır çalışıyor internet hızı ile alakalı bir şey değil.

Hocam şöyle bir şey var bana hangi mağazadan aldığımı soruyor Hepsiburada yazıyorum çıkmıyor onun diğer adı D-mark yazıyorum çıkmıyor ödülü atadık diyor ama ödüllerim kısmında yok giriyorum baştan ödül kredi kullanımı yapıyor?

Dosya Ekleri

• 16705244357163894570702402060409.jpg
    16705244357163894570702402060409.jpg
    272,6 KB · Görüntüleme: 14
  • 16705244754173217692416048987374.jpg
    16705244754173217692416048987374.jpg
    335,3 KB · Görüntüleme: 13
  • 16705245296039203544148431193949.jpg
    16705245296039203544148431193949.jpg
    261,8 KB · Görüntüleme: 7
  • 16705245697302617069961959119597.jpg
    16705245697302617069961959119597.jpg