Sapphire 6900 XT Toxic Edition alınır mı?

Bir kere aldım oda Radeon'dan ayarları bilmeden yükselttim hata aldım onun dışında sorun yok sıcaklık olarak benim kasaya göre en yüksek 50 fanların %40'ı geçtiğini görmedim. Ultra ayarlarda.
peki hocam bana 2000-2500 tl bütçe ile önerebileceğiniz bir kasa varmı bende kasayı tamamlayıp aranıza katılmak istiyorum :)

240 mm işlemci sıvı soğutucum var 2000-2500 TL civarı bir bütçe ayırdım kasa için önerebileceğin model varsa linkini atabilir misin akvaryum kasalar nasıl sence şu camlı olanlar ya da başka önerebileceğin model kasa işlerinden pek anlamıyorumda.

Dostum Full Tower almanı öneririm ama bu fiyat bandında var mı bilmiyorum. Bana biraz zaman verirsen senin için araştırın.

Ekran kartının kablolarını beğendim. Ben dikey tutucu aldım. Kablalari bir düzen yapamadım bir de bir şey sormak istiyorum PSU'dan gelen ekran kartına kabloda ben 3 'tane ayrı kablo getirdim 2 tanede yetiyor pinleri doldurabiliyor nasıl yapalım.

Anlamadım vallahi biraz daha açıklayıcı yazar mısın?

Dostum Full Tower almanı öneririm ama bu fiyat bandında var mı bilmiyorum. Bana biraz zaman verirsen senin için araştırın.

tabiki kasa araştırması için bekliyorum bir an önce alıp artık dizmek istiyorum çünkü tek eksik kasa kaldı :)

Dostum 1080 de değil 2 k da oynuyorsun değil mi oyunları?

1080 de ama bugün monitör geldi 2K da bakalım nasıl oluyorum.

Hocam ben olursa resimli anlatırım.

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı