Sapphire 6900 XT Toxic Edition alınır mı?

Öncelike hesap yoksa hesap oluşturuyorsunuz. Sonra giriş yaptıktan sonra kodu istiyor sonra program indiriyor parçayı tanımak için tanıdıktan sonra kodu istiyor sonradan diğer resimdeki adımlar çıkıyor. Ama sistem çok ağır çalışıyor internet hızı ile alakalı bir şey değil.

Hocam şöyle bir şey var bana hangi mağazadan aldığımı soruyor Hepsiburada yazıyorum çıkmıyor onun diğer adı D-mark yazıyorum çıkmıyor ödülü atadık diyor ama ödüllerim kısmında yok giriyorum baştan ödül kredi kullanımı yapıyor?
Hocam denediniz mi?

Öncelike hesap yoksa hesap oluşturuyorsunuz. Sonra giriş yaptıktan sonra kodu istiyor sonra program indiriyor parçayı tanımak için tanıdıktan sonra kodu istiyor sonradan diğer resimdeki adımlar çıkıyor. Ama sistem çok ağır çalışıyor internet hızı ile alakalı bir şey değil.

Hocam şöyle bir şey var bana hangi mağazadan aldığımı soruyor Hepsiburada yazıyorum çıkmıyor onun diğer adı D-mark yazıyorum çıkmıyor ödülü atadık diyor ama ödüllerim kısmında yok giriyorum baştan ödül kredi kullanımı yapıyor?
Satıcı seçimini diğer yapıp elle hepsiburada olarak yazdım ben sorunsuz bir şekilde ödülleri aldım

Aynı ekran kartı bende de var nasıl bir kasa almak lazım bu ekran kartı için.

İşlemci için sıvı soğutma kullanıyor musun?
Eğer kullanmıyorsan yerin varsa kasanın üst kısmı için 360 mm radyatör desteği olan kasalara bakacaksın.
Eğer üst dolu ise öne takmak için önü 360 mm destekleyen kasalara bakacaksın.
Veya yan bölmesi olan kasalarda var benimki yan tarafa takılı. Ama ekran kartı ile ile radyatörün yönünü ters veya düz şekline göre pompayi zorlanmayacak şekilde düşünerek takmak lazım bu şekilde daha iyi performans alırsın. Konu aç orada yardımcı olayım kasa önerisi için.

Niye hocam 2.eli 10k kartın bu sıvı soğutmalısıda.
Yok.
merhabalar aynı ekran kartını bende aldımda kasa olarak ne seçtiniz ?

İşlemci için sıvı soğutma kullanıyor musun?
Eğer kullanmıyorsan yerin varsa kasanın üst kısmı için 360 mm radyatör desteği olan kasalara bakacaksın.
Eğer üst dolu ise öne takmak için önü 360 mm destekleyen kasalara bakacaksın.
Veya yan bölmesi olan kasalarda var benimki yan tarafa takılı. Ama ekran kartı ile ile radyatörün yönünü ters veya düz şekline göre pompayi zorlanmayacak şekilde düşünerek takmak lazım bu şekilde daha iyi performans alırsın. Konu aç orada yardımcı olayım kasa önerisi için.
merhabalar aynı ekran kartını bende aldımda kasa olarak ne seçmeliyiz ?

Merhaba aynı ekran kartını bende aldımda kasa olarak ne seçtiniz?

Merhaba aynı ekran kartını bende aldımda kasa olarak ne seçmeliyiz?

Merhaba dostlar. Ben biraz abarttım HAF 700 EVO aldım. Kartın soğutması çok güzel o yüzden işlemci soğutucu kullanıyorsan çift 360 radyatör sığacak almalısın.

Oyunlardan birini aldım diğeri Nisan'da çıkacakmış.

Geri
Yukarı