Sapphire ekran kartı kullananların şikayetleri

enesozten

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Merhabalar. Bu gün içinde yeni bir bilgisayar sistemi sipariş ediyorum. Ekran kartı olarak r9 280x i tercih ettim fakat hangi marka alsam karar veremedim. Forumda açılan konuları araştırdım "Asus'un AMD kartlarını almamalısınız soğutmuyor ve Sapphire almayın" gibi durumlar ile karşı karşıya kaldım. Sapphire r9 280x toxic almayı kararlaştırmıştım fakat kararsızım. Sizce Asus veya Sapphire ekran kartmı almamda sıkıntı olurmu ?
Sapphire R9 280X Toxic Gddr5 3Gb 384Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Kasa hakkında en ufak bir bilgi veremem yalnış olur, fakat Sapphire markasında sorun çıkmaz. Bir kaç kişi yaşamışdır illaki hiçbirimizin aldığı eşyalarda sorun olmamışlığı yoktur diye düşünüyorum :)

Alma sakın bende R9 280 var meğer HD 7950 isimli bişeyi kullanıyormuş.

Unityin Minumumunu bile karşılaymıyorum!

Son düzenleyen: Moderatör:
O gereksinimler gerçegi yansıtmıyor. R9 290 Tri-x çok uzun bir kart almadan önce kasanın desteklediği boyuta bakmalısınız. RC K-350 alınmaması gereken bir kasa. Kasa içi hava sirkülasyonu denen şey yok. Zalman Z3 plus ve RS 600B tercih edebilirsiniz yada direkt Rc K-380 alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı